Який унітаз краще?

загрузка...

Унітаз — це невід’ємний предмет гігієни та інтер’єру в сучасному житловому будинку і квартирі. З часом і цей вид сантехніки доводиться міняти на новий. Які гарні унітази можна знайти в якості гідної заміни? Магазини пропонують широкий вибір за різними параметрами: колір, вартість, форма, дизайн і т. д. Який унітаз краще? Як не загубитися в такому широкому виборі і купити той унітаз, який підійде саме Вам? Зверніть увагу на наступні критерії:

 • Тип унітазу. Найчастіше вибір відбувається між усім знайомим підлоговим унітазом і підвісним, який кріпиться до стінки. Підлоговий унітаз має традиційну форму, але займає більше простору, тому він підійде для великого санвузла. Підвісний унітаз значно компактнішою і дозволяє заощадити до 30 кв. см. площі. Він незамінний для маленьких вбиралень. Багато людей не беруть таку модель в розрахунок через те, що вона здається недостатньо надійною. Проте якісний підвісний унітаз здатний витримати до 400 кг., Тому Ви можете сміливо його вибирати.
 • Бачок. Його вибір залежить також від виду унітазу, який Ви віддасте перевагу. Найбільш сучасні типи унітазів дозволяють вбудувати бачок в стінку, зовні якої буде знаходитися тільки кнопка змиву. Це нововведення також дозволяє заощадити простір, але потрібно заздалегідь визначитися, до якої стінці бачок буде кріпитися. Якщо Ви звикли до класичного вигляду унітазу, то розглядайте моноблоки. Головне, щоб унітаз і бачок підходили один до одного і мали в комплекті потрібну кількість необхідних кріплень.
 • Матеріал. Важливу роль відіграє і матеріал, з якого зроблений унітаз, адже він повинен бути міцним і максимально довговічним. Для неординарних особистостей ринок пропонує унітази з чавуну, сталі, скла, пластику, золота. Більш практичним людям краще вибирати унітази з фарфору і фаянсу. У порівнянні з фаянсом фарфор має два явних переваги — довговічність і легкість в чищенні. Фарфор прослужить Вам 50 років, і його неважко очищати від забруднень, тому він не вбирає грязь і запахи. Фаянс йому трохи програє, термін його служби — 30 років. Але останнім часом виробники ведуть нові розробки, в результаті яких отримують більш досконалі матеріали для унітазів на основі фаянсу. Можете також до них придивитися.
 • Система зливу. Важелі і шнури, якими ми користувалися раніше, йдуть в минуле. Все частіше як вітчизняні, так і імпортні виробники використовують кнопковий метод зливу води. У моноблоків кнопка розташовується посередині бачка, у підвісних моделей і моделей з вбудованим в стінку бачком — на стіні. Деякі виробники пропонують дві кнопки або одну велику кнопку, розділену на дві частини. Така система дозволяє використовувати різну кількість води, що важливо в її економії, особливо в квартирах, де встановлені індивідуальні лічильники на воду. Натискаючи на малу кнопку, Ви використовуєте для зливу 2-4 л. води. Використовуючи велику кнопку, Ви зливаєте в унітаз 6-8 л. води.
 • Система змиву. При виборі змиву слід звернути увагу на випуск в каналізаційну трубу. Різновиди змиву — вертикальний, горизонтальний і косий. Горизонтальний частіше використовують в квартирах нового типу, вертикальний — в котеджах, косою — в старих квартирах. Змивши в самому унітазі буває прямим, зворотним, каскадним і душовим. Прямий змив найчастіше зустрічається в унітазах вітчизняних виробників. При його використанні виникають шум і бризки. Зворотній або кругової змив увазі, що вода надходить в унітаз по дузі, що дозволяє омити всю його чашу. Такий змив економічний і безшумний. При каскадному змиві вода рівномірно омиває всю внутрішню поверхню унітазу, при душовому — вода надходить під кутом і утворює очищувальну воронку.
 • Виробник. Який унітаз краще купити? Зараз ринок пропонує великий вибір вітчизняних та імпортних унітазів, причому сучасні російські мало в чому поступаються закордонним. Якщо Ви підтримуєте вітчизняного виробника, зверніть увагу на унітази заводів Калуги або Старого Оскола. Російські унітази цілком відповідають сучасним вимогам і коштують дешевше. Дорожчі — унітази, вироблені спільно Росією з іншими європейськими країнами, наприклад, з Італією. Як стверджують продавці, такі унітази користуються великим попитом. До більш дорогим також відносяться чеські унітази, які популярні в Росії ще з часів Радянського Союзу. Однак вони значно змінилися з тих пір і зараз розраховані саме для російського покупця. В’єтнамські унітази також не програють в своїй якості, але вони не настільки популярні на ринку Росії, як європейські. З європейських можна зустріти французькі, італійські, іспанські, шведські, фінські, голландські унітази. Вони різноманітні, що дозволяє підібрати максимально зручний унітаз для будь-якого приміщення.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: