Який колір поєднується з сірим?

загрузка...

Сірий колір по праву вважається універсальним і модним у всі часи. Він об’єднує в собі два основних протилежних кольори-чорний і білий. Сірий підходить всім без винятку: і чоловікам і жінкам, незалежно від їх комплекції, рис обличчя, кольору волосся та очей. Сірий має масу відтінків, теплих і холодних. Бувають вугільно сірий, сталевий, світло-сірий, сіро-блакитний … Вибирайте той градієнт сірого, який підходить вам по цветотипу (при необхідності порадьтеся зі стилістом).

Сірий колір нейтральний, трохи холодний, в ньому немає сильних емоцій. Це колір розуму та інтелекту, тому добре надягати одяг сірого кольору, наприклад, на ділових переговорах. Але не варто використовувати його на романтичному побаченні — сірий асексуалів. Сірий колір — хороша заміна базового чорному і він, на відміну від чорного, підходить всім. Деякі вважають сірий колір нудним і занадто офіційним — недарма в мову ввійшло таке стійке вираження «сіра мишка». Тому необхідно оживляти сіру одяг якимись яскравими квітами.

Який колір поєднується з сірим?

В принципі сірий добре поєднується з любимо іншим кольором, але є найбільш виграшні варіанти. Не дуже добре поєднувати сірий з білим або чорним-це буде виглядати занадто нудно.

 • Сірий + жовтий. Це ідеальне поєднання. Жовтий внесе радісну нотку в ваш комплект, а сірий трохи приглушить нав’язливість жовтого.
 • Сірий + рожевий. Ще одне виграшне поєднання. Рожевий може бути від ніжного пастельного до яскравого кольору фуксії.
 • Сірий + синій або небесно-блакитний. Комплекти одягу цих квітів добре підходять для офісу — налаштовують на робочий лад, заспокоюють.
 • Сірий + відтінок коричневого. Таке поєднання називається європейська пряність. Зверніть увагу, що в даному варіанті треба поєднувати сірий не з самим коричневим, а з його відтінками: шоколад, печериця, бежевий, колір гірчиці.
 • З яким кольором поєднується сірий ще? З червоним, бірюзовим, фіолетовим.
 • З яким кольором поєднується сірий в інтер’єрі?

  Крім одягу, сірий колір вживається при оформленні інтер’єрів. Він здається універсальним, але не все так просто. Сірий має якість відображати інші кольори в інтер’єрі. Потрібно бути уважним так же при виборі потрібного відтінку. Зазвичай сірий колір використовується при оформленні інтер’єрів у стилі мінімалізм. Цей колір використовується як нейтральний базовий. Натуральні відтінки сірого добре поєднуються з деревом будь-яких забарвлень. У дизайні інтер’єрів сірий добре поєднується з пастельними тонами: бежевий, карамельний, кава з молоком, блідий малиновий, спокійний фіолетовий, пастельний бірюзовий і т.д.

  Сірий колір використовується в живопису, для передачі світлотіні. Художники вважають, що якщо змішати 2 гармонійно відповідних один одному кольору, то вийти сірий.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: