Який колір поєднується із зеленим?

загрузка...

Часом сама природа підказує нам колірні поєднання. Зелений — колір трави і листя. Цей колір асоціюється з юністю, надією, веселощами. Щоб образ вийшов грамотним і завершеним потрібно знати, з яким кольором поєднується зелений. Ця стаття допоможе Вам розібратися в цьому.

Поєднання кольорів в одязі

Яскраво-зелений + яскраво-фіолетовий = ультрамодний поєднання. Зелений і чорний — стильне поєднання. Зелене плаття в підлогу в комплекті з чорними босоніжками та сумочкою — чудовий образ для походу в театр.

Комбінація зеленого і коричневого підійде як для класичного образу, так і для стріт-стайл. Соковите поєднання зеленого з жовтим дуже актуально в літній час.

Якщо рожевий є улюбленим кольором, то можете сміливо поєднувати його із зеленим. Правда ці кольори повинні бути ультра яскравими. Зелене + сіре = жіночний образ. Зелене і біле — безпрограшний варіант!

Комбінації квітів та інтер’єрі

Зелений колір поєднується майже з усіма квітами, будучи при цьому відмінним фоном для інших квітів. Стіни світло-зеленого кольору помітно розширюють простір.

Зелені кольору різних відтінків гармонійно поєднуються між собою. Дизайнери нерідко використовують комбінації світлих і темних тонів зеленого в інтер’єрах. Можна як доповнення до основного зеленому використовувати фісташковий, салатовий, лаймовий кольору.

Синьо-зелені і зелено-жовті є спорідненими групами кольорів. Для оформлення дитячих кімнат дизайнери часто використовують комбінацію салатовий + колір морської хвилі.

Родинно-контрастні кольори — кольори, розташовані в двох сусідніх чвертях колірного кола, а також мають один загальний колір і ще два складових кольору. Родинно-контрастні кольори гармонують, за умови, що кількість головного кольору і контрастують провідних квітів однаково. Прикладом поєднання родинно-контрастних кольорів є зелено-жовті інтер’єри.

Контрастними кольорами є ті, які розташовані в колірному крузі навпроти один одного. Наприклад, зелений і червоний. Дизайнери радять підходити обережно до таких колірним рішенням, тому що на тлі один одного вони здаються ще яскравішими.

Відповідаючи на запитання, який колір поєднується із зеленим, ми можемо сміливо сказати, що білий.

Білий колір має чудову властивість пом’якшувати кольору. Поєднання білого і зеленого в інтер’єрі виглядає дуже ніжно. Особливо ця комбінація підходить для створення інтер’єрів в вінтажному стилі.

Дизайнери не рекомендують поєднувати в інтер’єрі зелений і чорний. Можлива комбінація цих кольорів лише у вигляді плям або смуг.

Гармонійні поєднання квітів в образотворчому мистецтві

Зелений з фіолетовим і зелений з рожевим — хороші поєднання. Безглуздо виглядає поєднання зеленого та блакитного.

Не потрібно поєднувати зелений з чорним і зелений з сірим в образотворчому мистецтві. Дуже вдале поєднання зеленого з коричневим, срібним і золотим.

Бажаємо Вам вдалих колірних рішень!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: