Який фільм жахів подивитися?

загрузка...

Погодьтеся трапляється так, що ввечері у свій вихідний або після трудового робочого дня хочеться провести час за переглядом непоганого фільму, а іноді знайти і подивитися непоганий ужастик. Кожен з нас віддає перевагу різні жанри та напрямки, комусь більше подобається екшен для когось більш монотонний сюжет. Однак, коли справа стосується фільмів жахів, потрібно бути готовим до всього. Але який фільм жахів варто подивитися, а який не заслуговує вашої уваги? Про деякі поділах в смаках при перегляді трилерів і жахів ми зараз поговоримо.

Ні для кого не секрет, що фільми жахів вже давно з’явилися на екранах наших телевізорів. З розвитком останніх технологій і комп’ютерної графіки вдосконаленням костюмів декорацій і гримів на екранах перед нами можуть виникнути всілякі чудовиська, зомбі і маніяки.

Так все-таки, який фільм жахів переглянути? Для того щоб вирішити, який фільм жахів можна подивитися, необхідно визначити ваші уподобання, розділивши фільми на категорії.

Фільми про зомбі

Страх перед покійними існував споконвіку. Люди вірили різних повір’ями і прикметами. Однак на сьогоднішній день фільми про зомбі можуть бути не тільки про померлих людей, які потім воскресли, а й про людей заражених вірусом і позбавлених почуттів і контрольованих одним голодом. З таких фільмів про безвихідні ситуації і про те, як невелика група людей боротися за виживання, ми радимо подивитися:

«Світанок мерців», «28 днів потому», «28 тижнів опісля», «Обитель зла», «Ходячі мерці (серіал)».

Жахи про чудовиськ

Ще, будучи дітьми, ми віримо в подкроватних монстрів і чудовиськ живуть у нас в шафах. Сьогодні режисери, переглянувши наші страхи, розширили кругозір до появи більш реальних монстрів створених в результаті діяльності людини або існуючих задовго до нас. Спектр різних жанрів, наприклад жахи, суміщені з фантастикою, можуть додати набагато яскравіші враження від перегляду фільму.

«Інші», «Чужий», «Щось», «Ковзаючі»

Фільми про паранормальні явища, полтергейст і злих духів

Людина влаштована так, що якщо він чогось не бачить або не розуміє — це лякає його набагато сильніше. Привиди або інші невідомі істоти можуть налякати просто своєю присутністю, без будь-яких дій. Страх перед невідомим є або виправданим, або плодом вашої уяви. Існує безліч фільмів про полтергейст ми радимо наступні. «Паранормальне явища» частина 1 і 2; «Останнє вигнання диявола», «Омен», «Притулок», «Відьма з Блер», «Надприродне» (серіал).

Фільми про одержимих і маніяків

Всі вищевказані напрями в більшій частині є менш реальними, ніж жанр жахів в якому розкрита тема маніяків і вбивць. На жаль, психологічний стан людини може бути вкрай нестабільним і найжахливіше, якщо ця людина перебуватиме на волі і може завдати шкоди іншим людям або навіть вбивати. Фільми про маніяків можуть занурити в атмосферу, де безконтрольні вбивства заради вбивства лякають, і від них кидає в тремтіння. Якщо цей жанр для вас, то візьміть на замітку, наступні картини: «Тед Банді», «Пила», «Хелоуін», «Декстер» (серіал).

Але як би там не було, якщо ви запитаєте, який фільм жахів порадите подивитися, — ми відповімо — «Пила». У фільму досить таки цікавий сюжет, повороти подій, до того ж фільм носить детективний характер. Ви зможете скрасити не один вечір за переглядом цих фільмів, оскільки частин фільму «пила» кілька. Даний фільм отримав широке розповсюдження як в кіно так і на телебаченні, і будьте впевнені, більшість ваших знайомих його вже подивилися. Запитайте у них, і вони вам точно скажуть що цей фільм варто подивитися.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: