Які кольори поєднуються з червоним?

загрузка...

Червоний колір — один з найбільш яскравих і виразних кольорів в мистецтві. Він означає могутність і віру в перемогу. Якщо ви любите червоний колір, то вам важливо знати з якими квітами його можна комбінувати.

Які кольори поєднуються з червоним в одязі

 • Білий. Це ідеальний варіант для поєднання з яскраво червоним. Притому відтінок білого дожжен бути білосніжним. У тому випадку, якщо ваша річ бежева, тобто має темний відтінок білого, то її краще всього комбінувати з темно-червоним або бардовим кольором, так як червоний може надати речам «брудний» відтінок. Червоний же колір прекрасно підійде як розставляє акценти кольору на білому. Так що червоними краще всього вибирати аксесуари.
 • Сірий. Поєднання сірого з червоним виглядає дуже м’яко і гармонійно. Таку комбінацію кольорів слід вибирати, якщо вам здається що червоний для вас викликає колір.
 • Чорний. Поєднання червоного з чорним — ідеальний варіант для вечірнього виходу. Така комбінація кольорів створює враження шику, розкоші, а головне смаку. Притому дуже важливо знати, що чим більше червоного у вашому іміджі, тим більше пристрасті ховається за образом.
 • Жовтий. Поруч з жовтим кольором, червоний набуває відтінок оранжевого. Проте вибрати таке поєднання кольорів дуже сміливе рішення! Необхідно бути обережними, якщо ви комбінуєте з цими двома кольорами чорний, так як він робить їх дуже яскравими.
 • Синій. Думки розділяються щодо можливості поєднання червоного і синього. Одні вважають це цілковитою несмаком. Інші ж навпаки вважають таку комбінацію кольорів дуже стильною. Все залежить від відтінків. Однак якщо вам дуже хочеться поєднати дві ці кольори і не виглядати нерозумно, краще виберіть синій колір, як доповнюючий до червоного.
 • З якими квітами поєднується червоний колір в інтер’єрі

  Існує три ідеальних комбінації з червоним:

 • Червоний та золото. Тут важливо враховувати те, що червоний колір повинен бути темним, глибоким. Тоді в поєднанні з золотом він додасть інтер’єру кімнати розкішний і багатий вигляд.
 • Червоний та білий — таку комбінацію кольорів можна назвати класикою: червоні стіни і білі меблі або навпаки. Кімната буде виглядати романтично, яскраво і пристрасно. Тут найкраще підійде саме яскраво-червоний колір.
 • Червоний, білий і чорний. Це одне з найефектніших поєднань кольорів.
 • З яким кольором поєднується червоний в образотворчому мистецтві найкраще? На першому місці стоїть білий колір. У поєднання з білим червоний виглядає гармонійно і насичено. Так само добре комбінувати червоний колір з чорним, сірим і золотим.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: