Яке питання можна поставити на питай ру?

загрузка...

Сервіси начебто formspring.me і спрашівай.ру стають все більш популярним способом спілкування для молодих людей. Давайте розберемося, яке питання можна задати на питай ру і подібних ресурсах.

Сама концепція сервісу дозволяє задати людині будь-яке питання, що може бути недоречний в вашому повсякденному спілкуванні, а опціональна анонімність дозволяє ставити питання взагалі будь-якого характеру безкарно. Раз вже людина зареєструвався на такому опитувальнику — значить він хоче отримувати питання.

Питання можуть бути різного характеру. Деякі гарні в тих випадках, якщо ви хочете познайомитися з людиною ближче, дізнатися його трохи краще. Деякі ставлять просто заради жарту, щоб підняти настрій або підтримати спілкування, зв’язок. Ну і, звичайно ж, тут не обходяться без троллінгу.

Питання для знайомства

Якщо ви хочете познайомитися з дівчиною — почніть з простого: запитайте, чи є у неї хлопець або дівчина (ну всяке буває). Виходячи з її відповіді ви зможете оцінити свої шанси і її настрою щодо нових відносин. Якщо дівчина швидко відповідає, що молоду людину в неї немає, значить вона цілком розташована до нових відносин. В інших випадках справи ваші йдуть складніше. Якщо ви хочете трохи краще дізнатися дівчину — задавайте такі питання, які зазвичай ставлять при спілкуванні в офлайні: які книги вона любить, читає чи взагалі, чи вміє готувати, чи є у неї улюблене блюдо, улюблена музика, улюблені фільми і т.п. Людям подобається розповідати про свої смаки та вподобання, і ще більше їм подобається схвалення їх смаків.

Питання із секретом

На питай ру можна задати питання з підступом. Перевірте людини на кмітливість двома простими питаннями:

 • «Уявіть, ви зараз берете участь у змаганнях з бігу і раптом обігнали бігуна, який займає друге місце. Яке місце ви тепер займаєте?» Якщо людина відповість, що він тепер перший — то він абсолютно не правий. Він обігнав Бігун, і зайняв його місце, так що він тепер на другій позиції. Більшість без особливих роздумів відповідає невірно, т.ч. поспішайте тицьнути носом співрозмовника в його нетямущість.
 • «Візьми тисячу, додай 40, тепер додай ще тисячу. Додай ще 30, ще 1000 + 20, плюс тисяча і плюс 10. Що вийшло?» Якщо людина відповість, що 5000, то він категорично не правий, тому що сума дорівнює 4100. Можете сміливо тикати співрозмовника в його дисфункцію головного мозку.
 • Провокаційні питання

  Якщо ви хочете потролліть співрозмовника, то можна поставити питання провокаційного характеру. Все залежить від конкретних обставин, але найбільш вдалими можуть бути питання, пов’язані з бурхливою вечіркою і тимчасовою втратою пам’яті, пов’язаної з надмірним вживанням алкоголю. Особливо дієві принизливі питання, адресовані особистостям з нестійкою психікою.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: