Як зламати сторінку на однокласниках?

загрузка...

Сьогодні соціальні мережі набувають все більшої популярності серед різних верств населення і всіх вікових груп. Навряд чи у вас знайдеться десяток знайомих, які ніколи не реєструвалися в соціальних мережах і не були б від них залежні у тій чи іншій мірі. Але ж подібні мережі — величезна база даних, яка містить безодню інформації про життя, роботу та відпочинок оточуючих вас людей. Однією з популярних мереж, яка об’єднує мільйони користувачів з усього СНД, є сайт Однокласники, і саме там можна знайти все необхідне про ваших друзів і родичів, коло їхнього спілкування, бесідах і діяльності. А в цьому вам допоможе відповідь на питання, як зламати сторінку однокласників безкоштовно.

Існує безліч ефективних способів зламати чужу сторінку однокласники, і деякі з них ми спробуємо розглянути детальніше.

Перший, найпростіший спосіб злому — підбір пароля. У випадку з необхідністю зламати сторінку людини з найближчого оточення — одного або родича — варто лише трішки поміркувати і згадати, що чи кого він любить, на що звертає увагу, чи добре запам’ятовує дати. Нерідко в якості пароля використовують дати народження себе або близьких, дату весілля, імена дітей та домашніх улюбленців. Іноді особливо забудькуваті записують пароль — огляньте папери вашої потенційної жертви, можливо там і виявиться пароль.

Існують також спеціальні програми-шпигуни, так звані Spyware, які встановлюються на комп’ютер і зберігають всю необхідну інформацію — така програма відстежить дії домашніх навіть під час вашої відсутності.

Наведу короткий приклад кращої програми-шпигуна, на мій погляд це Actual Spy. Скачати можна тут: Actual Spy.

Плюсами цієї диво-софтина можна вважати можливість зняття скріншотів і фільтрації введення. Так, шпигун може визначати натискання системних клавіш і не писати їх в свої логи. Набагато більш читабельно получається, ніяких тобі [Alt] [Shift] [Win]. В цілому, настройка проста і інтуїтивна, програма не палітся антивірусами і спокійно відправляє вам звіти по e-mail. Єдина заковика — умовна безкоштовність, за ліцензію віддати треба 600 рублів. Але воно того варте, повірте, аналоги нервово курять в стороні. Ось невеликий список «недоконкурентов», ознайомтеся, раптом наші думки розхожих:

 • Pc Activity Monitor
 • Spy Agent
 • Windows Keylogger
 • AbcKeylogger
 • PasswordLogger
 • LttLogger
 • За запитом в будь-якій пошуковій системі можна знайти, як зламати сторінку однокласники відео — скачавши і подивившись його, ви отримаєте докладну інструкцію по взлому сторінки за допомогою введення спеціального скрипта (краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати опис).

  Крім того, нерідко можна зустріти пропозиції хакерів по злому сторінки — по суті, більшість з них користуються тими ж програмами, які ви самі можете знайти в інтернеті, але просять за свої послуги чималі гроші — від 20 до over 9000 доларів, і вкрай рідко надають гарантії. Такими послугами краще користуватися тільки за рекомендацією знайомих, інакше ви ризикуєте бути ошуканими.

  Існують і технічно складні варіанти, серед яких створення фальшивої сторінки, здатної допомогти отримати інформацію про логін та пароль користувача. Важливо, щоб посилання на цю сторінку нагадувала посилання на сат Одноклассники (наприклад, odnoklasnik.ru або odnokklasniki.ru і т.п.). Оформлення сторінки виконується в стилі однойменного сайту, жертві дається посилання на нього — і в розпочатому поле неуважний користувач вводить свої дані, які автоматично передаються вам.

  Деяка інформованість нагоді і потенційним жертвам злому — адже ваш аккаунт теж може стати предметом інтересу зловмисника. Якщо це сталося, вас зацікавить питання, як відновити зламану сторінку однокласники. Для початку підемо найпростішим шляхом — необхідно на стартовій сторінці сайту перейти за посиланням «забули пароль», ввести свій реєстраційний е-mail адресу — і на нього прийде код активації, який необхідно ввести на сторінці Однокласників. Це дуже проста процедура, і щоб її проведення було можливим у разі злому вашої сторінки — подбайте про те, щоб вашу електронну адресу був захищений надійним паролем, відмінним від паролів акаунтів у соціальних мережах. Крім того, повернути свою сторінку можна і за допомогою програм-шпигунів — так само, як і «відвести» чужу (дивися згадані вище інструкції).

  На сайті Однокласники видалити зламану сторінку можна вищеописаним методом відновивши доступ до неї. Ще один варіант — звернутися до адміністрації сайту з аккаунта іншої людини, пояснити свою проблему, і, якщо ви зумієте пройти спеціальні перевірки з боку адміністрації, вкрадену сторінку можна буде повернути або видалити.

  Наша віртуальна життя займає все більше часу, і питання її безпеки не менш важливі, ніж питання реального життя. Пам’ятайте, що присвоєння віртуальної власності також карається, і використовуйте весь арсенал доступних технічних засобів для захисту свого віртуального простору.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: