Як захворіти на ангіну?

загрузка...

Звідки взявся міф, що на ангіну можна захворіти, коли випиваєш щось дуже холодне, голосно і багато базікаєш на морозі, мочиш ноги? Абсолютно не зрозуміло. За своєю дурості діти кричать: «хочу захворіти на ангіну!» Коли бачиш, як в інтернеті підлітки радять один одному з’їсти побільше морозива, випити крижану воду, вийти мокрим на балкон в мінусову температуру, потримати ноги в холодній воді, щоб захворіти на ангіну, це здається абсурдним. Адже ангіна є інфекційним захворюванням, яке передається повітряно-крапельним шляхом від іншого зараженої людини. А їх порадами можна домогтися захворювань набагато небезпечніше, ніж ангіна: наслідком застуджена ніг може бути цистит або простатит, наслідки від крижаної води або виходу мокрим на вулицю може позначитися через місяці як ускладнення хвороби.

Як захворіти на ангіну

Щоб людина захворіла ангіною, збудник інфекції повинен обов’язково потрапити в його організм. Найчастіше цим мікробом є стрептокок, який проникає в глотку після прямого контакту з хворим на ангіну, коли він чхає або кашлеет, через його погано вимитий посуд, його білизна, загальне рушник, а також через невимитие продукти.

Як можна захворіти на ангіну, не спілкуючись із зараженою людиною? Це дійсно можливо, якщо джерело хвороби знаходиться всередині Вас. Коли осередки старої інфекції залишаються в організмі людини, а бактерії залишають своє насиджене місце, може виникнути запалення мигдаликів, а значить, ангіна. Такими внутрішніми причинами вважається хронічний нежить, хворі ясна, карієс.

А переохолодження або зниження імунітету, про які ми говорили вище, будуть лише предраспологающім факторами, які знизять можливості організму боротися з інфекцією.

Як захворіти швидко ангіною

Чому все ж, випивши багато холодних напоїв у спеку, посидівши прямо під кондиціонером, починає боліти горло при ковтанні, а потім приходять і всі інші симптоми ангіни? Справа вся в тому, що є вірогідність існування в горлі хвороботворних бактерій, з якими імунітет організму поки справлявся. Але раптове і сильне охолодження глотки або перепади температур від кондиціонера в приміщенні і спеки на вулиці послаблюють імунітет і сприяють створенню сприятливого грунту для появи ангіни. Виходить, коли Ви випиваєте крижану рідину, ймовірність захворіти на ангіну швидко пувелічівается.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: