Як завантажити ігри на телефон?

загрузка...

Ні для кого не секрет, що мобільний телефон вважається вже обов’язковим аксесуаром сучасної людини. І виробники мобільних апаратів давно почали розширювати функціональність пристроїв, доповнюючи їх усілякими корисними функціями. Як то наприклад, з’явилася можливість скачати ігри на телефон і скоротати час у громадському транспорті чи ще де. Давайте спробуємо розглянути всі можливі шляхи, як завантажити Java ігри на телефон.

Детальніше про Java-іграх для телефону

Так, ми зіткнулися з незнайомим словом — Java. Домовимося далі використовувати більш приємне нашому слуху «ява». Що ж таке ява-ігри?

Java — це платформа, під якою працюють малопотужні ігри та додатки. Вона не вимоглива до ресурсів пристрою — що на руку виробникам мобільників. Не плутайте тільки Java і JavaScript — це різні речі, і перетинатися з ява скрипт на мобільному вам навряд чи доведеться. Ми ж поки розберемо способи, як завантажити повні ігри на телефон.

Чи можливо завантажити безкоштовні ігри на телефон

Так, зрозуміло, існує можливість гри на телефон скачати безкоштовно і без великих витрат часу. Найпростіший варіант завантажити гру на телефон — взяти її у знайомого. Як це зробити?

Ви напевно знаєте, що практично всі сучасні мобільні телефони мають вбудовані інтерфейси передачі даних, більш відомі як bluetooth або вже йде в минуле ІЧ-порт (інфрачервоний порт). В обох випадках нам необхідно лише знайти цікавий файл гри на телефоні, з якого буде здійснюватися передача і власне, передати. Тут практично не грає ролі фірма-виготовлювач вашого телефону, якщо ви збираєтеся скачати ігри на телефон Nokia, наприклад, це не буде мати істотної різниці, якщо ж ви будете завантажувати ігри на телефон Samsung. Потрібно лише включити приймаючий пристрій і підтвердити клавішею «ОК» вашу згоду на прийом.

У випадку з ІК-портом пам’ятайте: не створюйте перешкод між двома телефонами і не розводьте їх на велику відстань. Бажано дотримуватися дистанції близько 15-30 сантиметрів. Тоді у вас вийде закачати гру на свій мобільний.

Хитрі способи, як завантажити ігри на телефон з Інтернету

Так, звичайно, не обов’язково шукати щось у знайомих і друзів, коли є інтернет. Ось вам посилання на декілька ресурсів, з яких можна гри завантажити безкоштовно, мобільний телефон своєї марки і моделі залишиться тільки вибрати в меню сортування — на різних сайтах по різному. Наприклад, якщо ви хочете завантажити ігри на телефон sony k510i з першого сайту, вам необхідно буде:

 • Дізнатися роздільну здатність екрану свого телефону. В нашому випадку це 128х160.
 • У лівій колонці меню знаходимо заголовок «Ігри за розміром екрану».
 • Вибираємо 128х160.
 • Система відсортує існуючі ігри за ознакою сумісності на вашому пристрої.
 • Список гідних сайтів-каталогів ігор для телефонів:

 • JavaBank
 • MobiDrive
 • Games 4 Gamers
 • MobiSity
 • Завантажити не головне, головне — закачати

  Начебто одне й теж, але ні. Скачав гру з інтернету, вона залишиться на вашому комп’ютері. Ми ж зацікавлені в її запуску на мобільному, чи не так? Приступимо.

  Взагалі, можна схитрувати спочатку. Знайти потрібну гру в браузері комп’ютера, а потім просто записати це посилання в адресну рядку вбудованого в телефон браузера. Бажано посилання пряму, на закачку — там би заощадимо недешевий трафік з мобільного. Та, як правило ціна на користування інтернет-послугами операторами мобільних пристроїв встановлюється за обсяг, наприклад, 5 рублів за мегабайт. Ніби й дешево, але що таке мегабайт? Як правило, ігри на мобільник не «важать» більше мегабайта, частіше набагато менше, в межах 500 кілобайт, але існують і потужні продукти, з ними стикаються користувачі просунутих трубок. Бажаєте завантажити на сенсорний телефон ігри? Приготуйтеся витратити мегабайт 6-10, бо ваш дисплей змушує збільшувати розмір модельок, кількість об’єктів на екрані і так далі — це вже зовсім інша історія. Логіка тут проста: чим більше дисплей, тим більше «важить» гра.

  Зовсім налякав. І не хочеться витрачати гроші з рахунку, а то на вашому тарифі кровожерливі оператори просять аж по 100 рублів за мегабайт. Окей, у нас же є комп’ютер!

  Викачуємо гру на комп’ютер. Тепер нам треба як то телепортувати її в телефон. Способів маса, знову ж таки, якщо у вашому комп’ютері встановлений Bluetooth, то можна зв’язатися безпосередньо і без довгих ламаної голови. Але, як правило, це примочки ноутбуків, а у нас десктоп. Що робити?

  Згадувати. Куди ж ми кинули коробочку від свіжокуплені телефону? Ні, ми не гарантію читати зібралися, а data-шукати. DATA-увазі кабель для зв’язку з ПК та передачі даних, це загальна назва для всіх різновидів кабелів, які виконують таку функцію. Да-да, відступлюся, але «юесбі-кабель» — це теж DATA! =) У них злегка інші інтерфейси, але з одного боку, з іншого ж — USB, або яка-небудь його різновид.

  Зв’язуємо телефон і ПК, він розпізнається як накопичувач, діємо, як при переміщенні файлів (а чим ми ще займаємося Оо) — просто перетягуємо з папки-джерела в папку-призначення. Для деяких мобільних телефонів, особливо шкідливих в цьому плані Nokia, потрібна установка додаткового ПЗ, пошукайте диск в тій же заповітній коробочці.

  Якщо ваш ПК оснащений картрідером — можна скористатися ним.

  Сподіваюся, тепер вам куди зрозуміліше, як завантажити ігри на телефон. Не пропустіть можливість розповісти друзям про це! ;)

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: