Як заробити в селі?

загрузка...

Багато людей не хочуть жити в міській суєті і переїжджають жити в село. Звичайно, в цьому є багато хорошого — чисте повітря і вода, мало машин, тихо, спокійно, можна прогулятися по лісі. У місті такого немає. Але при величезній кількості плюсів, у сільському житті є один великий мінус: як правило, в сільській місцевості, на відміну від міської, дуже мало робочих місць і влаштуватися на роботу дуже складно. А гроші потрібні всім.

Як заробити в селі: види діяльності

Існує кілька способів:

 • Рослинництво. Можна зайнятися вирощуванням різних рослин (вибирати слід, виходячи з того, де ви живете). Наприклад, дуже прибутково вирощувати овочі-баштанні, зернові, зерно-бобові культури. Можна також спробувати виростити кормові та технічні. На півдні дуже поширене вирощування цитрусових, тонізуючих (чай, кава, какао), олійних і ефіроолійних культур. Також можна зайнятися садівництвом, виноградоводство, луківництво.
 • Грибництво. Для районів, де у великій кількість ростуть гриби, це дуже прибуткова справа.
 • Тваринництво. Це розведення тварин, з метою отримання прибутку. Наприклад, свинарство (з последущей продажем м’яса), скотарство (прибуток з продажу м’яса, шкур, молока), вівчарство (шерсть), конярство (продаж робочих коней-дуже вигідна справа), бджільництво (на мед завжди великий попит), звірівництво (хутро ), птахівництво (м’яса і яйця), рибництво (риба). Є ще багато різних розділів тваринництва, наприклад аквакультура, муловодство, верблюдоводство та інші. Вони підходять для певних регіонів.
 • Нова тенденція: останнім часом багато відкривають в селах туристичні бази, музеї, готелі. Пропонують різні розваги. Спектр послуг дуже широкий, він залежить від тематики і звичайно ж, фантазії організатора. Наприклад, можна відкрити турбазу з катанням на снігоходах, квадроциклах, але в той же час з російською лазнею і прогулянкою по лісу. Такий контраст позитивно вплине на розвиток-кожен зможе знайти там щось для себе і туристів буде чимало.
 • Заробити гроші в селі досить просто, головне визначити спосіб, відповідний вам.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: