Як заробити на блозі?

загрузка...

Можливості для бізнесу в інтернеті на сьогоднішній день дуже широкі. Величезна кількість абсолютно реальних грошей крутяться у віртуальному просторі. Завдяки цьому, багато прогресивні молоді і зрілі люди змогли збити невелике або велике стан за допомогою інтернету. Сьогодні ми поговоримо про те, як можна заробити на інтернет блозі. Отже:

Як заробити на блозі?

Багато відомих блогери роблять гроші на своїх віртуальних щоденниках. Не секрет, що звичайний сірий відрізняється нічим блог, навряд чи буде цікавий, і відповідно, навряд чи він буде приносить дохід. Саме тому, першорядне завдання блогера, який прагнути заробити — це створення щоденника, який би притягував відвідувачів. Але сьогодні поговоримо швидше про технічні аспекти. Ось основні способи заробітку за допомогою блогу:

 • Розміщення платних посилань на вашому блозі. Найдавніша система, яка використовується багатьма блогерами та рекламодавцями називається Блогун Саме цей ресурс в інтернеті створює оптимальні умови для взаємодії блогерів і підприємців. Блоггер може розміщувати рекламу якогось підприємця у себе в щоденнику, і тим самим отримувати прибуток. Знову ж таки, для того, щоб підприємець захотів використовувати даний блог для реклами, необхідно щоб останній користувався популярністю у читачів. Інший знаменитий ресурс, який можна використовувати для того, щоб створити блог і заробити, ви знайдете за наступним посиланням miralinks. Дана система працює над розміщенням статей на сайтах. Суть роботи ресурсу, яка важлива для блогера, зводиться до того, що блогер додає свій щоденник в систему сайту і отримує завдання від різних рекламодавців, за що взагалі-то і отримуєте свої дивіденди.
 • Механізм Sape або «Сапа» зарекомендував себе, як хороший пасивний інструмент заробітку на блозі. Багато хто говорить, що дана система вже застаріла, однак, це не так. Ідея така. Ви реєструєте свій блог в системі Sape, після чого контролюєте продаж посилань, розміщених на вашому щоденнику. Головне, в даному методі заробітку — це не продавати всі посилання поспіль. Потрібно вміти грамотно вибирати з широко спектру різних посилань. Хочемо підкреслити той момент, що даний інструмент — це скоріше пасивний спосіб заробітку. Знайти систему Sape можна за цим посиланням — Sape.
 • Розміщення Google Adsense або Яндекс.Директ. Реалізація потенціалу блогу за допомогою цих сервісів підійде тим блоггерам, які не хочуть розбиратися в заплутаних системах і складних схемах самостійно. Контекстна реклама дуже лояльна сприймається будь-якою аудиторією, відповідно, репутація вашого блогу не постраждає від наявності різних дратівливих посилань. Google Adsense — за цим посиланням знайдете Adsense, діяльність якого може приносити відчутний дохід, якщо ваш блог щодня відвідують більше тисячі чоловік. Заробляти гроші на блозі за допомогою Adsense легко і вигідно. А ось це посилання перенесе вас прямо на Яндекс.Директ. Варто відзначити, що два перерахованих сервісу — це найголовніші конкуренти друг для друга.
 • Продаж розкрученого блогу цілком. Уже досить давно продаж перспективних або вже популярних блогів стала прибутковою справою. Для того, щоб продати блог знадобитися, однак, не один рік нарощування його аудиторії. Але якщо ви зможете створити табір своїх фанатів, тоді будьте впевнені, що ваш блог куплять з руками і ногами. Для того, щоб блогерам було легше реалізовувати свої щоденники, існує сервіс під назвою Аукціон блогів WEBLOGER Саме тут можна продати свій блог або купити чужий перспективний віртуальний проект.
 • Як ви могли помітити, дорогий читач, можливості заробити в інтернеті — це цілком реальна перспектива. Багато талановитих блогери вже заробляють на найвизначніших майданчиках інтернету. Настав ваш черга! Ваш блог — ваші гроші!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: