Як зареєструватися в Скайпі?

загрузка...

Ви регулярно працюєте за комп’ютером? Забудьте про телефонні дзвінки, адже з родичами і друзями можна абсолютно безкоштовно перемовлятися по скайпу! У якій би країні вони не перебували, ви зможете безкоштовно поговорити або навіть побачити їх через відео дзвінок скайпу. Не біда, якщо немає веб-камери, просто використовуйте гарнітуру та аудіо дзвінок або листуйтеся за допомогою миттєвих текстових повідомлень.

Для роботи зі Скайпом необхідно, щоб на вашому комп’ютері та комп’ютері друга була встановлена програма Skype (скайп). Також ви повинні зареєструватися в скайпі. Все це абсолютно безкоштовно, і в даній статті ви отримаєте інструкцію, яким чином це зробити.

Як зареєструватися в скайпі безкоштовно

 • Для початку вам необхідно скачати з інтернету безкоштовну програму Skype. Перейдіть за цим посиланням і натисніть у вікні блакитну кнопку «Встановіть Skype для Windows». У новому вікні з’являється довідкова інформація, а вам необхідно знову натиснути саме на блакитну кнопку «Завантажте Skype».
 • Тепер ви перебуваєте на сторінці реєстрації нових користувачів скайпу. Будь ласка, заповніть обов’язкові поля, які відмічені зірочкою. Серед них будуть ім’я, прізвище, адреса електронної пошти, країна, мова. Придумайте Skype логін (те ім’я, під яким ви будете входити в скайп) і надійний пароль. Обов’язково введіть в запропоноване поле текст з картинки та натисніть на зелену кнопку «Згоден. Далі».
 • Додаткові відомості про себе, такі як дата народження, місто та багато іншого ви зможете внести і зараз, і в процесі роботи зі Скайпом.
 • Коли ви увійшли в свій скайп, перед вами крім вікна з контактами буде з’являтися віконце «Здрастуйте і ласкаво просимо в Skype». Щоб воно не маячило кожен раз, приберіть внизу вікна галочку, а потім натисніть на блакитну стрілку.
 • Отже, ви успішно зареєструвалися в скайпі. Тепер допоможемо вам розібратися із самими потрібними і простими функціями. На панелі меню, де є «Skype», «Контакти», «Розмови», «Дзвінки», «Вид», «Інструменти», ви зможете налаштувати скайп під себе. Наприклад, змінити мелодію дзвінка, вхідних повідомлень, провести маніпуляції з контактами і так далі. У лівому вузькому віконці розташовуються ваші контакти, які ви обов’язково додасте. А поки там тестовий автовідповідач, можете зателефонувати на нього і перевірити роботу свого мікрофона.
 • А справа буде вестися листування миттєвими повідомленнями з вашими друзями, проводитися аудіо або відео дзвінки.
 • Знайти друзів в скайпі дуже просто. Зверніть увагу на вікно з контактами, що ви вже вивчили. Натисніть кнопку «Додати», виберіть опцію «Новий контакт». Перед вами з’явиться нове вікно, де ви можете вписати відомі вам дані про шуканому людину і додати його в список своїх контактів для спілкування в скайпі.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: