Як закохати дівчину в себе?

загрузка...

Питання досить неоднозначний. Як закохати в себе дівчину? Багато майстрів, що став в останні роки популярного «пікапа», говорять про те, що за допомогою своєї поведінки й мови можна отримати все що завгодно, у тому числі і будь-яку дівчину. Наукова психологія виділяє це знання (знання технік «пікапа») в абсолютно отедльную категорію. Психологія маніпуляції.

Всі питання та відповіді по темі як закохати дівчину, в тому числі і колишню, в себе або як змусити дівчину або хлопця закохатися відносяться до питань і відповідей про маніпуляції.

Маніпуляція іншими людьми — це перш за все показник незрілої або невзрослий особистості. Більш того, така психологічна установка відкриває людини з вразливою сторони. Простіше кажучи, якщо я не можу побудувати відносини з дівчиною чи хлопцем, то я вдамся до спеціально розробленим прийомам і хитрощів, щоб обманом викликати якісь теплі почуття в людині і підпорядкувати його своїй волі. Немає сенсу говорити про те, що відносини, побудовані спочатку на такій позиції, не принесуть нічого, крім почуття спустошення і незадоволеності собою. В черговий раз, після того як відносини перервуть, людина знайде підтвердження своєї безпорадності. Це сильно позначиться на його самооцінці, що в свою чергу серйозно вплине на рівень привабливості людини. Багато хто вважає, що освоївши прийоми маніпуляції, вони успішно підуть по своєму життєвому шляху. На перших парах може бути. Але накопичення таких неправильно збудованих спочатку відносин призведе до розриву всіх цих зв’язків. Це означає повне самотність.

Незважаючи на погляди наукової психології, яка звикла шукати опору в фактах, і слідуючи цілі нашої статті, звернемося до способів того як закохати дівчину в себе. Такі способи поведінки працюють і в соціальних мережах в інтернеті.

Думки успішного маніпулятора:

 • «Я важкодоступний людина, тому всі дівчата повинні мене домагатися.»
 • «Ти знаєш скільки ти стоїш. А стоїш ти звичайно дуже дорого.»
 • «Ніколи не покажу їй свою закоханість і симпатії. Нехай мучиться і думає, що вона мені байдужа.»
 • «Дай їй те, що вона хоче. Тоді вона буде боятися втратити тебе і те, що ти їй даєш.»
 • «Ніколи не віддавати людині повністю. Дотримуйся дистанції. Нехай вона буде прагнути заволодіти тобою.»
 • «маніпулює по повній! Будь іноді повністю доступний, а іноді повністю закритий і жорстокий.»
 • «Застав її ревнувати. Нехай знає про те, що жінки в захваті від тебе.»
 • «Будь неоднозначний. Завжди міняй свою думку. Чим більше ти зіб’єш її з пантелику, тим більше у неї буде думок про тебе, тим більше буде залежність від тебе.»
 • Ну чтож. Припустимо, що ви домоглися успіху, дотримуючись думкам успішного маніпулятора, і заплутали у своїх мережах чергову безневинну жертву вашої незрілої особистості. Тепер, будь-який справжній маніпулятор повинен перевірити, чи дійсно дівчина закохана в нього.

  Як поводиться закохана дівчина:

 • Плутана мова при спілкуванні з тобою — дівчина говорить боязко і невпевнено — відмінний показник твоїх маніпулятивних здібностей — дівчина не знає що сказати, так як прекрасно розуміє що, все що вона скаже тут же піддасться оцінки та критиці.
 • Дівчина постійно поправляє зачіску, макіяж і одяг — не дай бог щось не так і вона перестане бути ідеальною для тебе — а для тебе не може бути іншою, адже «ти стоїш дорого».
 • Дівчина ніколи не говорить тобі того, що могло б образити тебе — здорово — тепер вона — твоя безпечна зона спілкування, яка не містить в собі ні частки щирості.
 • Ось деякі ознаки, які будуть помітні відразу. Я сподіваюся вам вдасться визначити закохану дівчину. Але не забувайте про те, що це короткочасний період, який переростає в іншу форму взаємодії, де відпрацьовані і доведені до вищого рівня, ваші манипуляторские здібності виявляться неефективними.

  Краща стратегія в особистих відносинах — це стратегія щирості. Якщо ви приховуєте істинні мотиви своєї поведінки, то ви ніколи не будете почувати себе щасливим з будь-якою дівчиною, якою б гарною вона не була.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: