Як за день позбутися від прища?

загрузка...

Один несподівано підхопився прищик на обличчі може зіпсувати весь настрій і весь відповідальний день. Цей проблемну ділянку шкіри ламає упевненість в собі як у дівчат, так і у молодих людей! Щоб прищі на обличчі не псували нам життя, розберемося, як за день позбутися від прища.

Чому не можна тиснути прищі

Прищ це відображення запалення протоки сальної залози. Будь медик скаже вам, що видавлювати прищі, щоб позбутися від них за день — погана ідея, яка може тільки погіршити стан справ. Видавлюючи прищ, ви впливаєте на нього механічно, що призводить до розриву сальної залози. Внаслідок цього інфекція проникає всередину шкіри, і незабаром особа буде посипано дюжиною таких шкідливих прищів.

Не дивлячись на все це, багато хто займається видавлюванням прищів. Тільки у одних це закінчується успіхом, а в інших — плачевним результатом. Зверніть увагу на наступні моменти:

 • Деякі види прищів видавлювати не те що не рекомендується, а взагалі категорично забороняється! До них відносяться не дозрілі екземпляри. М’яко натисніть на область навколо прища: якщо ви відчуваєте біль, значить цей прищик ще не дозрів. Видавлюючи його, ви не зможете позбавитися від прища повністю, а також 100%-но занесете інфекцію.
 • Якщо прищ безболісний, гарненько распарьте особа, а значить розкрийте пори шкіри.
 • Приготуйте спирт, ватний диск, збільшує дзеркало і лампу. Ретельно помийте і обробіть руки.
 • Протріть область прища спиртом. Так, ви зведете до мінімуму ризик інфікування, але гарантувати нічого не можна.
 • В самому процесі витискування можна зачіпати серцевину прища. Відступите трохи і виштовхуйте гній назовні.
 • Дуже постарайтеся видавити прищ за 1 прийом, щоб повторно не травмувати рану. Болі і крові не допускати! На завершення обробіть все спиртом, потримайте на рані ватний диск зі спиртом. Позбутися від прища за день у когось виходить саме таким чином. Якщо все пройшло добре, значить на наступний день набряк та почервоніння спаде.
 • Як за день позбутися від прища в домашніх умовах

  На складні зміни, які відбуваються в шкірі, швидко вплинути дуже трудно.Только уявіть, один прищ формується за тривалий час, а значить і піти він не може за 1 день. Це скоріше утопія. Але ми все-таки розглянемо відгуки людей про те, які кошти їм допомагали в позбавленні від прища за день …

 • Так звані «мокрі» прищі слід підсушувати лосьйонами з саліцилової кислотою. Але ні в якому разі не протирайте ними все обличчя.
 • Антибактеріальні препарати для зовнішнього застосування. До таких антибіотиків відносяться відомі засоби з аптеки, які продаються без рецепту лікаря: Зінеріт і Далацин. А найбільш поширеним антисептиком є гель Базірон АС (5% бензоіл-пероксиду), засіб OXY 5 або OXY 10.
 • Препарат азелаїнової кислоти — крем або гель Скінорен перешкоджає закупорці проток сальних залоз і має антибактеріальну властивість.
 • До ретиноїдами відноситься крем або гель Діфферін. Але його рекомендується застосовувати тільки після консультації з дерматологом.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: