Як ходити в солярій?

загрузка...

v Відео — «Як ходити в солярій»

Швидко отримати рівний загар без смужок від білизни, освіжити колір обличчя та й взагалі отримати сонце, коли є час, а не в певну пору року допоможе нам солярій. Це дуже зручно, але й небезпечно. Тому всім, хто хоч одного разу користувався ним, потрібно знати як ходити в солярій.

солярію не повинно бути багато. Він, як і сонце, корисний в міру.

У першу чергу, необхідно з’ясувати, чи немає у вас протипоказань. Хоч солярій і менш шкідливий ніж сонце і в сучасних соляріях вже давно стоять фільтри, які не пропускають шкідливе опромінення, але якщо у вас є на тілі рани, порізи, роздратування і навіть дрібні прищики, то поки вони не пройдуть, ходити в солярій не варто . Якщо у вас температура або в цілому погане самопочуття, низький або високий тиск, теж відмовтеся від солярію. Так само уникайте загоряння в солярії, якщо ви приймаєте таблетки. Я вже не кажу про випадки, якщо у вас захворювання шкіри або алергії, вам солярій просто протипоказаний. Загалом якщо ви ходите в солярій постійно, то краще проконсультуватися з лікарем — дерматологом і виключити будь-які протипоказання.

Якщо все нормально і ви пішли в солярій, то дотримуйте правила:

 • Прийміть душ і зробіть пілінг тіла, використовуйте зволожуючі засоби, шкіра не в якому разі не повинна бути сухою.
 • У самому солярії захищайте очі і волосся. Зазвичай в салоні пропонують спеціальні окуляри для очей, а шапочку можна взяти з фарби для волосся.
 • Якщо ви носите контактні лінзи, то перед відвідуванням солярію їх рекомендую зняти.
 • У салонах краси продаються захисні засоби для солярію. Це молочко або гелі, що зволожують шкіру і захищають їх від пересушування.
 • Не забудьте подбати і про губи, використовуйте для них захисний бальзам.
 • Жінкам обов’язково в солярії потрібно захищати груди або, по крайней мере, соски. Користуйтеся спеціальними накладками або одягніть бюстгальтер. Накладки на соски так само можна придбати в салоні і використовувати постійно.
 • Якщо у вас є татуювання, особливо ті, які ви зробили недавно, теж закривайте їх. В іншому випадку може з’явитися шкірна алергія.
 • Дівчатам рекомендую відмовитися від макіяжу, через тональний крем або пудру загар лягає нерівно.
 • Не використовуйте парфумерію при поході в солярій. Вона просто напросто може не пропустити загар, а так само викликати алергічну реакцію.
 • Зніміть прикраси, щоб від низ не залишилося білих слідів.
 • Найважливіше, правильно виберете кількість хвилин для відвідування солярію. Не намагайтеся засмагнути дуже швидко і відразу за один сеанс. Починайте з декількох хвилин і поступово збільшуйте їх кількість. Адміністратор салону допоможе вибрати для вас тип солярію (він може бути горизонтальний і вертикальний), тривалість хвилин в залежності від типу і кольору вашої шкіри і від потужності ламп. Сеанс засмаги у вертикальному солярії не повинен перевищувати 10 хвилин. Найкраще ходити через день і не довше двох тижнів. Зробіть перерву, а через місяць можете повторити. Швидше за все, з таким графіком ваш загар буде рівним і насиченим, але в той же час природним. Що стосується горизонтального солярію, то сеанс в ньому може триває довше і доходити до 15 хвилин, лампи в горизонтальному солярії більше щадяще. Графік дотримуйтесь такий же, не варто ходити в солярій частіше, сем через день. За день перерви загар проявиться і буде лягати рівніше.
 • Після салону прийміть душ, зволожите шкіру кремом і випийте ягідного чаю. а краще свіжовичавлений сік з моркви.
 • Здорової і красивої шкіри!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: