Як ворожити на гральних картах?

загрузка...

Хоча для ворожіння звичайні гральні карти спочатку не були пристосовані, для даної мети вони цілком підійдуть. Врахуйте, що їх не слід використовувати в грі. В ідеалі, вони повинні бути новими і виконаними з паперу, а не з пластику.

Є кілька комбінацій різної складності, як ворожити на гральних картах, найбільш елементарна серед них — «три туза».

Ворожіння «три туза»

Вопрошающий виймає з колоди тузи черв’яків, пік і треф, кладе їх сорочками вгору і перемішує у випадковому порядку. Потім необхідно задати питання і вибрати одну з карт, яка і дасть відповідь. Якщо попався піковий туз, відповідь вважається негативним. Це невдача, провал затії, чітке «ні». Туз хробаків означає «так», він символізує успіх у справі, везіння. Туз треф — невизначеність, потреба в змінах і зусиллях для того, щоб досягти бажаного. За тим же принципом здійснюється ворожіння «Чорна троянда», правда, воно трохи ускладнено, і в ньому застосовується вся колода, а не тільки тузи.

Ворожіння на ім’я

Нескладно і ворожіння на ім’я, що дозволяє визначити, яка думка іншої людини про Вас або кого-небудь. Для цього розкладу знадобиться типова ігрова колода, проведіть її перетасовку, зніміть її частину. Розкладайте карти вгору сорочкою в кілька стопок. Їх числа належить дорівнювати кількості знаків в імені того, на кого ворожите. Помістивши останню карту в пачку, візьміть за нею наступну стопку і заново розкладіть карти, на одну зменшивши кількість стопок. Трохи тільки залишиться дві стоси, перекладіть карти з тієї стопки, на якій зупинився розклад, в другу. Робіть це по одній, щоб верхня карта потрапила в середину пачки, а нижня — в самий верх.

Нарешті, викладайте карти сорочкою вниз з верхньої частини колоди. Карти однакової значущості, що йдуть підряд, відкладайте. Вони допоможуть визначити, про що думає людина, на яку ворожили. Так, 6 означає шлях, 7 — зустріч, 8 — бесіду, 9 — симпатію до Вас, 10 — інтерес до Вас, валет — про Вас марять, дама — обожнюють, але не Вас, король — подобається Ваш характер, туз — Вас люблять . Якщо випала не одна пара, наприклад, дама і туз, значить, той, на кого гадали, в чому-небудь сумнівається. Врахуйте, що перед тим, як ворожити на гральних картах, необхідно сконцентруватися на конкретну людину.

Ворожіння на майбутнє

Існують і ворожіння на майбутнє. Яскравий тому приклад — комбінація, яку потрібно розкладати виключно в останній день місяця. Здійснивши перетасовку, дістаньте 9 карт. У тому випадку, коли всі вони без винятку — бубни, Вас очікує успіх у фінансовій сфері, піки — горе, черви — благополуччя, хрести — суєта. Чотири тузи — неприємності, королі — удача, дами — плітки, валети — брак грошей. Можливі більш складні комбінації, значення яких може змінюватися в залежності від ситуації. В цілому, є й інші розклади і ворожіння, занадто складні для того, щоб навчитися ним без наочного прикладу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: