Як відкосити від армії?

загрузка...

Що може зробити майбутній призовник, щоб відкосити від армії? Подивимося, якими законними способами користуються молоді люди, щоб не служити в армії.

Як відкосити від армії по здоров’ю

Звичайно, про цю справу потрібно замислюватися ще до призовного віку. Тобто молода людина повинна дбайливо зберігати свою амбулаторну карту з дитячою полікліннікі, не забивати на візити до лікаря при будь-якому занепокоєнні про стан здоров’я. Але у більшості з нас все робиться в останній момент, як говориться. Нічого страшного, абсолютно здорових людей не буває, бувають недообстежені. В крайньому випадку, візьміть за основне — гіпертонічну хворобу і застосовуйте всі відомі методи підвищення артеріального тиску. Проблеми зі здоров’ям є у всіх, а значить, відкосити від армії зможе будь-хто, у кого присутні мізки.

Отже, щоб відкосити від армії за станом здоров’я, молодій людині потрібно:

 • Вивчити розклад хвороб, з якими не беруть в армію.
 • Зіставте його зі своєю медичною картою.
 • Визначте для себе головне захворювання, за яким ви будете косити. Безумовно, чим більше довідок ви зберете, і чим більше ви ходите по лікарях, тим краще. Але, щоб відкосити від армії, потрібно також вибрати конкретне захворювання, на яке будете робити упор.
 • Не менш, ніж за рік вам слід звертатися до лікарів з цього приводу, причому на регулярній основі. Чим більше скарг на стан здоров’я буде, тим краще для вас. Пам’ятайте, якщо захворювання у вас є насправді, а скарг на нього практично немає, то оскаржити вашу придатність буде набагато складніше.
 • Ретельно, до найдрібніших деталей вивчіть симптоми свого захворювання.
 • І вже в сам військкомат на першу медкомісію ви повинні прийти підготовленим. Що це означає? При собі майте всі необхідні документи (якомога більше), що підтверджують наявність захворювань.
 • Якщо все це грамотно зроблено, то вас чекають 2 варіанти розвитку подій:

 • Лікарська комісія визнає непридатними до служби в армії або обмежену придатність (у воєнний час).
 • Молоду людину направляють на обстеження в звичайну цивільну лікарню (не у військову). З вами буде амбулаторна карта, вірити якій зобов’язані всі. Пройде перевірка на ваше захворювання і медкомісія знову ж визнає вас непридатним.
 • Як законно відкосити від армії: юрист

  Якщо серйозних захворювань ви не знайшли, але хочете відкосити від армії законно, то потрібно просто напросто знати свої права при проходженні медкомісії, а також вміти ними правильно скористатися у військкоматі.

  Повірте, військкомату вкрай складно провести вищу військову комісію (ВВК) у відповідності з усіма вимогами закону. Призовників багато, і якщо вони будуть дотримуватися всіх правил, то замість сотні людей пропустять всього десяток за один і той же час. Тому будь-який грамотний юрист знає, як можна відкосити від армії законно. Саме недотримання порядку проведення вищої військової комісії він і буде доводити, а це дуже просто.

  Звертаємося до юриста. Якщо ви не хочете йти в армію, шансів піти туди у вас просто немає! Це точно! Бажано знайти юриста, у якого вже був досвід роботи з військкоматом. Такі фахівці є в будь-якому місті: хто шукає, той завжди знайде. Звертатися до юриста краще до медкомісії. Він вам обов’язково дасть брошурку з правилами проведення вищої військової комісії. Уважно вивчіть її і запам’ятовуйте все, що було порушено військкоматом. На самій комісії проведіть приховану аудіозапис, вона буде не для суду, а для вашого юриста. Запам’ятайте (а можна прямо замалювати після виходу з кабінету), де сиділи члени комісії. Також по її завершенні крім порядку нічого не підписуйте.

  Варто розвіяти у себе міф про те, що не можна заявляти комісії про конкретний пункті статті, по якій ви розраховуєте отримати відстрочку, тобто відкосити від армії. Це поширена помилка призовників, які думають, що таким чином вони тільки роздратує членів комісії завчасно. Повірте, навіть самі явні підстави для звільнення вас від служби можуть залишитися непоміченими комісією, якщо ви на них відкрито і чітко не вкажете. Впевнено заявляти про наявність таких підстав просто необхідно!

  Як можна відкосити від армії, якщо ви «затягнули гуму»? У будь-якому випадку, ви можете відтягнути час і щось зробити замість того, щоб кликати друзів на проводи. Як це зробити? Будь призовник має право оскаржити рішення призовної комісії у визначений строк з дня одержання копії рішення. Така скарга від призовника розглядається за законом у п’ятиденний термін з дати її надходження в призовну комісію. Робимо висновок, що рішення призовної комісії призупиняється до вступу в законну силу певного рішення суду.

  Як можна відкосити від армії: інші варіанти

 • Сімейні обставини. Якщо чоловік призовного віку має двох дітей, відстрочення від армії надається назавжди.
 • Відстрочку на час навчання видають тим, хто вступив на очне відділення.
 • Як можна відкосити від армії по догляду? Якщо ви є єдиним годувальником у сім’ї і доглядаєте за хворим родичем (мама, тато, бабуся, дідусь, дружина, наприклад), тоді в армію ви не підете.
 • Якщо людина перебуває під слідством, він автоматично отримує відстрочку від служби в армії.
 • Молодий чоловік, що проходив службу в армії іншої держави, також отримує укіс.
 • Не хвилюйтеся і не панікуйте, якщо ви не захочете в армію, причина не йти туди знайдеться! Заздалегідь готуйтеся до призовної віком і грамотно спілкуйтеся з військкоматом. Якщо сумніваєтеся в свій діагноз, зверніться до юриста ще до медкомісії. Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Держава. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: