Як видалити поштову скриньку?

загрузка...

Зазвичай створення поштового ящика не викликає у користувачів інтернету таких проблем, як при його видаленні. Статей докладно розповідають про цю процедуру мало. Ускладнення при видаленні поштової скриньки викликані в першу чергу дотриманням безпеки. Адже бувають ситуації, коли поштовий ящик може бути видалений зловмисниками, які заволоділи паролем і логіном його власника.

Як видалити поштову скриньку в Яндексі?

Для початку необхідно зайти в поштову скриньку через «Яндекс паспорт» або сервіс. Для того, щоб зайти в свій ящик, необхідно ввести логін і пароль у відповідні поля.

Після того, як ви ввійдете в поштову скриньку, зверху праворуч від кнопки «Знайти» і трохи нижче кнопки «Вихід» ви виявите ледь помітну посилання «Налаштування». Потрібно перейти за цим посиланням.

У самому низу налаштувань знаходяться «Налаштування Яндекс Паспорти». Так ви побачите три посилання про зміну персональних даних, зміні пароля і видаленні поштової скриньки. При натисканні на «Видалити поштову скриньку» ви переміститеся на сторінку, яка містить форму видалення скриньки. Все, що потрібно — це ввести в форму пароль від скриньки і потім натиснути кнопку «Видалити». Після цього поштову скриньку на Яндексі буде вилучений і перестане функціонувати.

При видаленні скриньки, сервіс може поцікавитися відповіддю на таємне питання, яке ви вводили, при реєстрації поштової скриньки.

Як видалити поштову скриньку на Mail.ru?

Для того, щоб видалити поштову скриньку на mail, слід перейти за посиланням видалити поштову скриньку mail.ru. В поля потрібно ввести ім’я користувача, вибрати відповідний домен і пароль від скриньки. Після того, як ви натиснете кнопку «Видалити», ящик буде видалено. При видаленні поштової скриньки на mail.ru, ящик звільняється від вмісту, доступ до нього блокується і ім’я стає вільним не менше, ніж через три місяці після його видалення. При видаленні поштової скриньки, його вміст не підлягає відновленню.

Для того, щоб відновити віддалений скриньку, потрібно надіслати запит в Службу Підтримки Користувачів.

Як видалити поштову скриньку Gmail?

Після того, як ви вирішите позбутися від ящика на Gmail, ви можете його закрити. Для цього виберете у верхній частині сторінки Gmail посилання «Настройки». Через «Настройки» перейдіть на вкладку «Акаунти». Під внесок ви виявите посилання «Налаштування облікового запису Google». Праворуч біля кнопки «Мої служби» слід натиснути на кнопку «Змінити». Потім слід вибрати пункт «Видалити службу Gmail».

Закривши свій аккаунт на Gmail, ви втратите доступ до листів і не зможете повторно активувати обліковий запис.

Як видалити поштову скриньку на Rambler?

Існує два способи видалення ящика на Рамблері.

 • Авторизація на Авторизація на Рамблері і видалення скриньки за допомогою кнопки «Видалити ім’я». Після того як процес видалення буде підтверджений, ящик перестане існувати.
 • Відсилання логіна і пароля на адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. У Вас повинен бути включений Java-Script для перегляду.
 • Сподіваємося, що наші короткі інструкції допоможуть вам досягти своєї мети.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: