Як видалити поштову скриньку на mail. ru?

загрузка...

Найчастіше ми створюємо дуже багато поштових скриньок на різних поштових серверах, і з часом хочемо позбавитися від деяких з них, тому що достаток мейл-серверів не дуже зручно — доводиться тримати в голові велика кількість логінів і паролів і пам’ятати, на який ящик повинен надіслати лист певна людина. Щоб видалити поштову скриньку, ми заходимо на пошту, але знайти кнопку «видалити» часто буває важко, творці сайту надійно ховають її, бо не хочуть втрачати користувачів. Сьогодні ми допоможемо Вам видалити пошту, зокрема, як видалити поштову скриньку на mail.ru.

Що ж треба зробити?

 • Заходимо на пошту на mail.ru. На панелі з кнопками «Написати», «Листи» і т. д. знаходимо кнопку «Ще». Натискаємо на неї, відкривається підменю, ми переходимо за посиланням «Допомога».
 • Тепер перед нами список найбільш поширених питань та проблем користувачів. Кількома на посилання під номером 10 «Як видалити непотрібний поштову скриньку?».
 • Нам пропонується скористатися спеціальною формою для видалення нашої пошти, переходимо за посиланням «спеціальний інтерфейс».
 • У вікні, треба обов’язково вказати причину видалення ящика, ввести поточний пароль і натиснути кнопку «Видалити». Підтверджуємо видалення — готово!
 • В «спеціальному інтерфейсі» Вас попередять від тому, що при видаленні поштової скриньки всі Ваші сервіси на mail.ru втечуть. Ви позбудетеся доступу до таких сервісів, як Пошта (втечуть листи, список контактів і т.д.), Фото (втечуть фотоальбоми, при цьому рекомендується самостійно видалити альбоми), Відео (відеоальбоми також втечуть, також рекомендується попередньо їх видалити), Блог ( віддалиться Ваш блог, його теж краще видалити вручну), Мир (профіль буде видалений, рекомендується видалити його самостійно) та Відповіді, відповіді і питання, створені Вами, збережуться.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: