Як в Скайпі налаштувати мікрофон?

загрузка...

Скайп — це відмінна сучасна програма для тих, хто хоче спілкуватися зі своїми родичами, друзями, бізнес-партнерами безкоштовно. Вона досить проста в установці. Але іноді все-таки виникають проблеми, які заважають спілкуванню або роблять його зовсім неможливим. Спробуємо описати, як з ними розібратися.

Як в скайпі налаштувати мікрофон так, щоб вас чув співрозмовник? Якщо ви відчуваєте проблеми зі звуком мікрофона, то перше на що потрібно звернути увагу — це коректно налаштований мікрофон у вашій операційній системі, в тому числі його гучність. Перевірити це можна на нижній панелі екрана в правому кутку у вкладці «звук». Також перевірте встановлену гучність мікрофону і в самій програмі Скайп. Перевірте і налаштування своїх динаміків. Може бути вимкнений фізично і сам мікрофон — натисніть «вмикач» на навушниках або шнурі, там теж буває регулятор гучності. Для того, щоб перевірити, чи правильно ви підключили мікрофон, скористайтеся цією інструкцією: проблеми зі звуком.

У самій програмі Скайп для налаштування звуку мікрофону необхідно зайти на вкладку «Інструменти». Там вибираєте пункт «налаштування». В «настройках» знаходите пункт «налаштування звуку». У ній вибираєте «настройка мікрофону». У ваших контактах Скайпа є контакт під назвою «Sound Test Server». Він призначений для перевірки якості зв’язку.

Проблеми можуть виникати тоді, коли ви вибрали відмінний пристрій від того, яке ви хочете використовувати в якості мікрофону. Вибрати правильне пристрій також можна в розділі «налаштування звуку».

Якщо проблеми виникли в ході розмови з реальним контактом, то необхідно натиснути кнопку «дані про якість зв’язку» і знову ж таки перевірити настройки. Можливо, існують проблеми в швидкості з’єднання у вас або вашого співрозмовника. Повільного з’єднання недостатньо для якісного зв’язку. В цьому випадку вам або співрозмовнику буде необхідно звернутися до свого провайдера і поміняти тариф підключення до мережі Інтернет або повідомити йому про неполадки.

Також необхідно переконатися, що ви і ваш співрозмовник використовує останню версію програми, в іншому випадку слід її встановити.

Радикальний спосіб — це видалити повністю все програму і встановити заново.

Більш детальну інформацію можна отримати на порталі допомоги Скайп: чому співрозмовник мене не чує?

Також ви завжди можете звернутися в службу підтримки Скайп за адресою: підтримка користувачів Skype.

Отже, ви отримали інструкцію, як в Скайпі налаштувати мікрофон! Бажаємо приємного спілкування.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: