Як в контакті зробити більше сердечок?

загрузка...

Кількість сердечок в контакті — ознака популярності. А так як люди істоти стадні, то «сердчений» капітал буде провокувати інших людей на підтримку ваших фото, групи і т.д. Як в контакті зробити більше сердечок?

Можна попросити своїх друзів «лайкнуть» ваш контент, або ще краще обмінятися з ними люб’язностями. Також можна оцінювати фото інших людей без попередньої домовленості, провокуючи їх на відповідну реакцію. Якщо людина бачить, що ви його оцінили, він з більшою часткою ймовірності зацікавиться вашої сторінкою і у відповідь оцінить ваше фото. Різновид даного способу — це звернення в спеціальні контактовскіе співтовариства, в яких люди допомагають один одному з набором сердечок, наприклад, до групи Мені подобається.

Як ще в контакті зробити більше сердечок? Можна скористатися спеціальними програмами по накрутці сердечок або звернутися до посередників, що надають даний вид послуг. Але, по-перше, слід остерігатися шахраїв, вірусів, злому сторінки при наданні своїх реєстраційних даних а, по-друге, придбана таким чином аудиторія може просто напросто виявитися ботами. І ніякого реального довгострокового результату ви не отримаєте. До того ж мета збільшення «лайків» — це формування лояльної аудиторії, яка буде стежити за вашою творчістю в подальшому. При нетаргетірованном наборі сердечок такої аудиторії ви не отримаєте. Ви будете їй просто не цікаві, а орієнтуватися потрібно на своїх прихильників, на тих, кому ваша інформація може бути важлива і корисна. Але якщо кількість лайків потрібно вам для звіту чи якихось формальних показників, то цілком підійде цей спосіб.

Ще слід згадати про способи соціального медіа-маркетингу і прийомів створення вірусного контенту. Тобто вам доведеться осмислено підходити до змісту своєї сторінки або групи. Як відомо, найкраще продається секс, котятки, гумор і т.д. Поява даних тем на вашій стіні гарантовано додасть сердечок. Якщо хочете привернути увагу до власної персони, то можете зробити фото в якомусь зовсім незвичайному для себе стилі, наприклад, воліли повсякденний стиль, а з’явилися в образі суворої вчительки. При цьому не забувайте, що фото повинні бути хорошої якості. Те ж саме відноситься до молодих людей. Взагалі потрібно публікувати все скандальне, суперечливе, дискусійне або, навпаки, миле. Також добре поширюється ексклюзивна інформація, вона допоможе вам досягти ефекту «сарафанного радіо».

Спробуйте залучити необхідну аудиторію в обговорення вашого контенту. Це можна зробити, наприклад, задавши питання до фото. Також вам необхідно часто оновлювати контент, але не постійно, щоб не дратувати читачів. При цьому ви повинні переконатися, що у вас обрана в опціях налаштування «розповісти друзям», інакше вони просто не будуть знати про ваших новинах.

Намагайтеся публікувати таку інформацію, яка буде цікава вашим друзям. Вгадуйте їх очікування. При цьому, природно, пам’ятаєте. Чим більше друзів, тим більше уваги.

Не забувайте про зворотний зв’язок. Говорите «спасибі» своїм шанувальникам. І у вас все вийде.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: