Як в Excel порахувати відсотки?

загрузка...

І знову ми повертаємося до рідного Excel. Ця програма не перестає дивувати своєю практичністю і потрібність. Сьогодні, подивимося як у Excel вважаються відсотки.

Як в Excel порахувати відсотки?

Ось, що потрібно зробити для підрахунку відсотків в Excel:

 • Виберіть клітинку, в якій ви хочете порахувати відсотки.
 • Введіть в цьому осередку знак рівно, число або адреса клітинки, яка містить потрібно значення, знак помножити, кількість відсотків і знак відсотка.
 • Тепер потрібно натиснути Enter.
 • Ви отримаєте потрібну відповідь у клітинці, якщо ви все ввели правильно.
 • Позначення для символів:

  «дорівнює» — «=»

  «помножити» — «*»

  «відсотки» — «%»

  Кількість відсотків може бути вже зазначено в якій-небудь іншій клітинці Excel. Це дозволяє порахувати відсотки в Excel швидко. Для цього потрібно виставити певний формат комірки. Це можна зробити так: «Формат-ячейки-число-відсотковий». Тепер потрібно помножити вміст цього осередку на вміст комірки, яка містить процентні значення. Вийде готове значення.

  За допомогою Excel можна підрахувати не тільки різні відсотки, формули і так далі. Програма володіє значним набором якісних і потужних інструментів для систематизації ваших даних. Зручний інтерфейс і докладна довідка допоможуть розібратися в програмі навіть недосвідченому рахівник. Excel відрізняється практичністю, надійністю, стабільною роботою і високим рівнем систематизації і зберігання даних на комп’ютері. Більш того, сама по собі програма не займе багато місця в пам’яті вашого комп’ютера. Excel — це те, що потрібно кожному, хто хоче тримати свої ресурси в порядку.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: