Як створити свій сайт безкоштовно?

загрузка...

«Якщо вас немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі» — ця фраза стала девізом інтернет-компаній вже давно. Але чи тільки для створення своєї справи потрібен сайт в інтернеті? Швидше за все ні. Сьогодні, багато створюють свої сайти абсолютно безкоштовно на різних ресурсах. Давайте дізнаємося як можна це зробити. Отже:

Як створити свій сайт безкоштовно?

Широкі можливості по розміщенню практично будь-якої інформації про себе, своєї компанії і продукт надають сучасні соціальні мережі. Такі гіганти як facebook.com і vkontakte.ru можуть запропонувати своїм користувачам зручні інструменти для створення сторінок своєї фірми. Це реалізовано за допомогою груп і профілів. Варто відзначити безперечну вигоду створення офіційної групи на соціальних ресурсах. Перш за все, створення групи абсолютно безкоштовно. Другий плюс — це величезна кількість учасників соціальних мереж, які мають можливість отримувати та переглядати інформацію про вас і про вашу компанію. Ну і третє перевага — це все сильніше і сильніше зростаюча популярність соціальних мереж. Таким чином виходить, що соціальна мережа — це нова структура в інтернеті, де можна цілком реалізувати свій проект. Найголовніша перевага наявності профілю в соціальній мережі — це кількість тієї аудиторії, до якої буде доведена інформація.

Що ще можна зробити для створення власного сайту в інтернеті безкоштовно? Існують хостинги, які надають користувачам можливість створити сайт безкоштовно. Хостинг — це послуга зберігання даних вашого сайту на віддаленому від вашого місця проживання, сервері. В ідеалі, якщо ви хочете створити власний сайт, то необхідно використовувати спеціальні потужні комп’ютери, які іменуються серверами. Саме з такого потужного комп’ютера і починав створювати свій сайт Марк Цукерберг — засновник соціальної мережі facebook. Але у нас інша ситуація. Ми прагнемо створити сайт, який буде працювати або «крутитися» на віддаленому комп’ютері.

В інтернеті існує маса пропозицій по створенню безкоштовних сайтів на різних ресурсах. Деякі з них пропонують навіть деякі елементи управління і можливість створювати зовнішній вигляд сайту. Усі технології побудови структури сайту реалізовані в режимі онлайн і забезпечені відповідними інструкціями. Ці інструкції доступні для розуміння навіть самим недосвідченим користувачам. На жаль, можливості оформлення обмежені, так як справжня розробка унікального сайту — це справа, яка вимагає глибоких знань в різних мовах програмування і інтернет-технологій. Таким чином, тільки дуже хороший програміст здатний створити яскравий, красивий і унікальний сайт.

Один з найпопулярніших ресурсів, який дозволяє створити сайт безкоштовно в Росії, — це Народ.ру. Там можна протягом 15 хвилин створити невелику інформаційну сторінку, яка розповідатиме про вас в інтернеті.

Цікава пропозиція робить ресурс WIX.com. Даний англомовний сайт пропонує створення незвичайних сайтів, які володіють гарними візуальними примочками. Достатньо тільки подивитися на деякі роботи сайту і ви зрозумієте, що це те, в чому ви потребуєте.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: