Як створити сайт на Ucoz?

загрузка...

v Відео — «Як створити сайт на Ucoz»

UCoz — це багатообіцяючий проект, який дозволяє всім, навіть новачкам web-дизайну, створити свій власний сайт в дуже короткі терміни — всього 2 — 3:00 (звичайно, ми не беремо до уваги підготовку тексту, підбір картинок і банерів)! На головній сторінці легко і доступно пояснено, як створити сайт на ucoz.

Це чудова можливість поекспериментувати в web-дизайні, заощадити велику кількість коштів і часу. На UCoz ви зможете створити міні-сайт, що складається з декількох сторінок. Такий варіант добре подойтет для створення сторінок про себе, своєї компанії; для розміщення підписки на вашу розсилку; для реклами або продажу якогось товару чи послуги. Веб-конструктор підійти як новачкам, так і професіоналам — тут можна сконструювати сайти різної складності залежно від рівня дизайнера. На Ucoz успішно створюють Фан-сайти, портали, інтернет-магазини, блоги та спільноти, освітні та державні сайти.

Створивши свій сайт на uсoz, ви отримуєте ряд переваг:

 • необмежений дисковий простір;
 • можливість використовувати готові шаблони або створити свій оригінальний дизайн;
 • своє доменне ім’я;
 • хостинг;
 • створення та ведення поштової розсилки;
 • резервне копіювання і т.д.
 • Це далеко не всі можливості, які дає UCoz. Великий плюс, що всі ці послуги надаються абсолютно безкоштовно. Якщо ж вичерпаєте всі можливості безкоштовно версії, ви можете спокійно переходити на платну, де знайдете ще більше поле діяльності.

  Як створити сайт ucoz безкоштовно:

 • Реєстрація. Перш за все, звичайно, необхідно пройти реєстрацію. Ця процедура не представляє складності. Пройшовши її, ви створите ваш глобальний профіль Unet, і зможете створити необмежену кількість сайтів. Зайдіть за посиланням ucoz.ru / register, напишіть ваш реально існуючу адресу електронної пошти, пароль, ваше справжнє ім’я, дату народження, місце проживання, придумайте нікнейм, погодьтеся з умовами. Після цього на вашу пошту буде надіслано перевірочне лист, в якому буде посилання на установки адміністратора, де треба буде ввести новий пароль вебтоп.
 • Потім ви зможете зайти в свій профіль і приступити безпосередньо до створення сайту. Для цього у вікні треба написати доменне ім’я сайту, це те, що ви пишете в пошуковому рядку браузера, наприклад, games.ucoz.ru. Доменне ім’я першого рівня — ucoz.ru.; другого рівня — games. Напишіть бажане ім’я, і код безпеки, погодитеся з умовами ліцензії, натисніть продовжити. З’явитися вікно, з проханням ввести пароль адміністратора вебтоп.
 • Приступаємо до попередніми налаштувань нашого сайту: придумуємо ім’я, вибираємо мову. Далі йде важлива графа — дизайн сайту, як створити дизайн сайту ucoz? Вам пропонується вибрати дизайн з 266 можливих. Дизайни розділені за тематикою: природа, аніме, нерухомість ітд. Дизайн ви можете в будь-який момент поміняти в розділі «Загальні налаштування». Ви так само можете використовувати редактор стилів, за допомогою якого можна змінити кольорове оформлення сайту або окремих блоків сторінок, а так же працювати зі шрифтами — міняти колір, розмір і т.д.
 • Тепер вам пропонується вибрати необхідні вашому сайту модулі: редактор сторінок, форум, фотоальбом, новини сайту, гостьова книга, католог статей, каталог файлів, блог, опитування, поштові форми. Пізніше ви зможете відключити або включити будь-який з бажаних модулів.
 • Відкриється головна сторінка управління сайтом, створеним у веб-конструкторі uCoz. Тут ви побачите ваше ім’я, адресу вашого сайту, доступне дисковий простір. Тут же ви побачите розділи меню, за допомогою яких, зможете покращувати ваш сайт. Розділи: управління дизайном, інформери, заміна стандартних написів, редактор смайлів, файловий менеджер, розкручування і видалення сайту … та ін
 • У верхній панелі, у вкладці «загальне» ви побачите адресу вашого нового сайту, клікнувши на нього ви зможете помилуватися своїм творінням!
 • Отже, ми коротко розповіли вам, що таке веб-конструктор uCoz.ru, і як створити сайт безкоштовно на uCoz. Далі починається ваша творча робота в веб-дизайні! Якщо ви хочете дійсно домогтися успіху на цьому терені і створити свій унікальний сайт, вам варто приділити увагу урокам HTML і CSS для початківців. Без цих знань вам доведеться задовольнятися вже наявними шаблонами.

  Якщо ви всерйоз зацікавилися проектом ucoz, то відео як створити сайт буде вам гарною підмогою. Дивіться відео:

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: