Як створити сайт Joomla?

загрузка...

Сьогодні, багато хто прагне створити свій власний сайт на просторі інтернету. Які існують опції для таких людей? Що потрібно для створення власного сайту? Чи обов’язково платити величезні гроші розробникам сайтів? Давайте спробуємо відповісти на ці питання разом. Сьогодні ми поговоримо про систему Joomla, який дозволяє створити свій власний сайт самостійно. Отже:

Як створити сайт Joomla?

Ну, як водиться, для початку нам потрібно визначитися з тим, що таке Joomla і як працює ця система. Joomla — це цілий набір скриптів, які написані на мові PHP, призначеному для програмування різних веб-додатків. Особливістю даної системи управління сайтом є мінімальний набір інструментів при початковій установці.

Ну а тепер давайте розберемося з тим, як створити свій власний сайт за допомогою Joomla.

 • Спочатку нам необхідно встановити систему Joomla на наш комп’ютер, але для цього потрібно встановити спеціальний додаток для створення сервера на своєму комп’ютері.
 • denwer.ru — перейшовши за цим посиланням, ви зможете завантажити програму DENWER, яка буде необхідна для створення сервера на комп’ютері. Після установки даної утиліти ви зможете почати працювати з Joomla, а далі ви дізнаєтеся як створити сайт на Joomla.
 • Ще один варіант створення сервера на комп’ютері — це програма JSAS. Вона працює також як і DENWER. Відмінність полягає лише в тому, що на JSAS вже встановлена Joomla. Дана програмка зовсім не безкоштовна. Але ті, хто прагне до комфорту й швидкості роботи, напевно віддасть перевагу саме цей варіант роботи з власним сайтом.
 • Добре. Локальний сервер готовий до роботи. Тепер настав час встановити Joomla.
 • joomla.ru — на цьому сайті ви зможете скачати і надалі встановити систему управління сайтом Joomla. Так звана «чиста» Joomla — це початковий етап розробки майбутнього сайту.
 • Сайт повинен володіти якимось інтерфейсом, яким буде користуватися ваш майбутній відвідувач. Як цей інтерфейс створити і в кінцевому підсумку як створити сайт Joomla? Існує величезна безліч різних шаблонів сайтів від цілого ряду творців. Багато шаблони платні, багато безкоштовні. Ваша задача, в даному випадку, підібрати такий шаблон, який би найкраще підійшов для майбутнього сайту. Крім того, завдання творця сайту зводиться ще й до того, щоб внести всі потрібні модулі, компоненти сайту і так далі. Багато шаблони вже містять всі необхідні компоненти та модулі. В інтернеті можна знайти і викачати потрібний вам шаблон.
 • Тепер необхідно перенести шаблон і вміст сайту на Joomla. Для цього необхідно авторизуватися в адміністративній панелі; вибрати в меню пункт Інсталяція — ШАБЛОНИ САЙТУ; вибрати ВСТАНОВИТИ НОВИЙ ШАБЛОН; перейти до розділу Завантажте установчий файл і натиснути на кнопку ОГЛЯД; вибрати потрібний архів з шаблоном і натиснути кнопку ЗАВАНТАЖИТИ І ВСТАНОВИТИ.
 • Після установки шаблону, його необхідно опублікувати. Для цього потрібно вибрати пункт меню САЙТ — ШАБЛОНИ — ШАБЛОНИ САЙТУ; вибрати потрібний шаблон; натиснути кнопку За замовчуванням.
 • Ну що ж. Сайт готовий. Тепер новоспечений творець сайту задає питання про те, як розмістити своє творіння на віддаленому сервері. Для цього знадобиться наступне:
 • Зробіть експорт таблиць бази з локального сервера. Можна використовувати phpMyAdmin. Експортувати потрібно в файл типу. Sql
 • Проведіть імпорт отриманих таблиць на віддаленому сервері.
 • Починайте завантаження всіх файлів, крім директорії Installation, на віддалений сервер.
 • Відкоригуйте файл configuration.php і завантажте його на сервер.
 • Деякі файли повинні бути налаштовані певним чином. Детальніше про налаштування файлів за посиланням: перенесення сайту з localhost на сервер.
 • Ось, як створити сайт на Joomla.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: