Як стати жіночною?

загрузка...

Зрозуміти, наскільки жінка може бути загадкова, непередбачувана, для багатьох чоловіків деколи буває дуже важко, але саме це і приваблює їх. Часом буває складно пояснити собі, чому та чи інша дівчина подобається тобі, може тому провиною просте потяг, проте якщо нам хтось дійсно подобається або ми закохані, ми дуже чітко уявляємо найдрібніші деталі. Щоб сподобатися чоловікам, жінки відвідують салони краси, купують розкішні сукні, облаштовують затишок в домі. Протягом всього життя кожна панночка намагається наблизитися до ідеалу, який вона створює собі. Безумовно, це успішна красива особа, яка може бути як відмінним працівником, так і чудовою мамою і дружиною. Абсолютно не важливо, домогосподарка це чи модель подіуму, актриса або секретар в кожній з них є те, що незмінно тягне своєю таємницею чоловіків — жіночність. Дуже часто багато дівчат задають собі питання, як стати жіночною. Милі прекрасні дами не забувайте, що ви вже народилися жінками, а значить варто тільки розбудити в собі, то таємне що дала вам природа. Але з чого ж почати? Яких правил слід дотримуватися? Зараз ми дамо вам кілька порад, які допоможуть вам розібратися в цих питаннях.

Розмова очі в очі

Кожному в своєму житті доводиться за день стикатися з тисячами поглядів, іноді якісь нам здаються важкими і неприємними, а деякі змушують задуматися і обернутися, щоб подивитися знову. Є вислів «стріляти очима», і практично завжди цим прийомом користуються жінки. Як стати більш жіночною дівчиною, як залучити співрозмовника? Іноді можна скористатися таким методом, що називається стрельнути поглядом, а саме з посмішкою періодично відводячи погляд несміливо поглядати на партнера. Але що воістину дає відчути співрозмовнику вашу сутність і жіночність, безперервний короткий обмін поглядами. Звичайно, ні в якому разі не можна витріщатися на співрозмовника просто під час незручних пауз, з легкою усмішкою дивіться прямо пару секунд, це дуже інтригує і заворожує.

Торкатися, але не чіпати

Нікому з нас не подобається, коли нас силоміць тягнуть куди-небудь, або що ще гірше штовхають. Суть жінки в її легкості, що дає їй сили парити і граціозно пурхати. Груба хватка притаманне в основному чоловікам, тому слід бути дуже уважною до своєї поведінки з друзями і близькими. Ви, безсумнівно, зачаруєте будь-якої людини своєю м’якістю і витонченістю, якщо здебільшого будете користуватися дотиками і жестами, такими як уклін, легкий кивок, або скромне рукостискання.

Любити себе

Любити, але не закохуватися, це вкрай важливо. Коли ви навчитеся себе любити, то у вас з’явитися ще одна чудова якість — це впевненість у собі. Не переживайте, адже в наші дні як і раніше модно і корисно доглядати за собою, зберігати і берегти красу. Не відмовляйте собі в маленьких жіночих радощах. При цьому не розкривайте всі секрети того, як вам вдається добре виглядати чоловікам, нехай ваша жіночність буде видно, але не піддається поясненню. Слідкуйте за своїм тілом, щоб виглядати охайно дотримуйтесь гігієну. Уважно підбирайте раціон і більше займайтеся спортом. Не забувайте, що ви майбутня мати, до речі, можливість мати дітей, дати нове життя, є одним із самих жіночних за своєю природою речей. Найголовніше пам’ятаєте, що ви прекрасні і неповторні, і ваша індивідуальність гідна поваги і любові.

Вчитися бути лагідною і терплячою

Чоловіки споконвіку шукали ніжну лагідну наречену. Слід пам’ятати про те, що саме терпіння і скромність роблять з вас чудову партію для юнаків та чоловіків. Під час суперечок, безумовно, варто висловлювати свою думку, однак намагайтеся погоджуватися з чоловіком. Основним завданням жіночною дами — зробити з чоловіка мужнього захисника сім’ї, а придушуючи його, своєю зухвалістю і настирливістю ви назавжди позбудетеся можливості виховати в ньому почуття власної гідності.

Носіть те, що вам йде

Всі дівчата дуже різні, стиль одягу формує не тільки мода, але і рід занять, соціальні течії і рівень достатку. Що дуже характерно в останні роки, то що часом важко розрізнити жіночий одяг, від чоловічої, все більше з’являється неформальний стиль, який до речі кажучи при неправильному поєднанні може бути вкрай не жіночним. Намагайтеся більше носити сукні та спідниці, це безсумнівний показник того що ви жінка. Туфлі на каблуках, охайні класичні костюми, різного роду аксесуари, всі ці предмети зможуть вибудувати правильний чуттєвий образ. Звичайно, ніхто не говорить, що в спортивному костюмі, ви перестаєте бути самою собою, просто головне, щоб ви самі відчували себе в тій чи іншій одязі сексуально і впевнено.

Флірт

Куди ж без нього! Як стати більш жіночні? Просто пофліртувати! Те, що в більшій частині ми асоціюємо з жіночністю це вміння вправно натякнути партнеру, що ви йому симпатизуєте, причому не наполегливо, а вкрай обережно, як би залишаючи після розмови три крапки. Плавно відведений погляд, легка посмішка, не настирливість, допоможуть вам перевести флірт у щось більше, цим прийомам можна легко навчитися, якщо ви дійсно будете дотримуватися всіх вищесказані пункти.

Дивовижне створення людина, стільки століть змінилося, а відповіді на деякі питання залишаються до сих пір відкритими, і з кожним новим днем, місяцем, роком ми все більше дізнаємося себе і відкриваємо нові грані огляду. Наостанок хочеться сказати, що тільки ви самі створюєте свій образ, і ніхто краще за вас самих його не відкоригує. Прагніть до кращого — це мабуть найкращий відповідь на питання як стати жіночною жінкою, адже якщо вам вдалося хоч щось з того, що ми описали, це вже дуже добре.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: