Як стати хакером?

загрузка...

Деяких користувачів інтернету цікавить тема, як стати хакером. В основному, серед цінителів цієї професії (або хобі) можна зустріти переважно молодих хлопців у віці від 17 і вище. На жаль, багато з них сильно помиляються, думаючи, що хакер — це всього лише комп’ютерний зломщик. Тому перш ніж освоїти ази цієї професії, варто зрозуміти, хто ж такий хакер насправді.

Хто такий хакер

Хакер — це, перш за все професійний програміст вищого класу. Він не просто працює з уже реалізованими програмами, він думає і фантазує на мовах програмування самостійно. Для багатьох професіоналів своєї справи їх робота є їхнім способом мислення та життя. Подібні людські задатки зазвичай закладаються ще в ранньому віці.

З чого почати

Якщо ви думаєте, як стати хакером з нуля, тоді почніть з базових основ програмування. Без цієї навички буде складно стати хакером, або взагалі просто неможливо. Багато професіоналів стверджують, що базу можна отримати і самостійно, провівши кілька днів за комп’ютером і вивчаючи необхідний матеріал. Головне, перестати витрачати час на комп’ютерні ігри та іншу подібну дурість, яка просто забирає час.

Абсолютно неважливо з чого ви почнете, в будь-якому випадку всі ази програмування, за своєю суттю, мають схожі принципи та структуру. Тим не менш, є кілька мов програмування, які обов’язково слід зазубрити на зубок:

 • Java.
 • C.
 • PHP.
 • C + +.
 • Delphi.
 • Ruby.
 • Lisp.
 • C #.
 • Паскаль.
 • І якщо питання, як стати початківцям хакером, вас до сих хвилює, тоді вам варто, вивчити кілька на перший погляд невигадливих операційних систем — Linux або UNIX. Адже мало хто знає, що професійні хакери не працюють з Windows.

  Правильна і коректна робота в інтернеті — ось до чого повинен прагнути кожен хакер. Мало добре працювати в мережі, спілкуватися з друзями в соціальних мережах і мати свій CS сервіс. Тим більше, якщо тобі цікаво як стати хакером, безкоштовно цими знаннями зможуть поділитися небагато, тому доведеться все знаходити самостійно, а інтернет для цього найкращий помічник. Ти повинен розуміти не тільки як працює, але і як влаштований інтернет: розуміти значення HTTP передаються серверу клієнтом, розбиратися у взаємодії браузера і сервера. Без цих знань неможливо досягти хоч якихось високих результатів.

  Мова HTML — будь-який професійний хакер знає його не гірше ніж свою рідну мову, на якому він розмовляє. HTML + CSS — ось ще один ключ успіху в інтернеті, без нього ніяке дію не можна назвати правильним сайту будовою. HTML мова корисний не тільки для створення сайту, але і для коректної взаємодії з сервером.

  Перед тим як стати хакером, набір програм слід підібрати індивідуально для себе. Підібрати інструментальне програмне забезпечення буває важко, але якщо знати чого хочеш, завдання спроститися. У першу чергу зверніть увагу на компілятори, які допомагають перевести текст програми на мові високого рівня в еквівалентну програму. Надалі такий тип програми вам дуже знадобиться. Асемблери — це наступні у списку комп’ютерні програми, які допомагають здійснити перетворення програми в машинні команди у вигляді об’єктного коду.

  Не варто забувати про текстових редакторах, які призначені для зміни і створення текстових файлів. Разом з цим вони допомагають переглядати на екрані, виводити на друк і шукати фрагменти текстової інформації. Є й більш спеціалізована група, звана — спеціалізованими редакторами, призначеними для редагування і створення вихідних кодів програм. Ця програма може йти як окремим додатком, так і бути інтегрованою в середу розробки.

  Як стати професійним хакером

  Насправді важливо не тільки вивчення мови програмування, але і звичайних іноземних мов. Особливу увагу слід приділити англійської мови, широко застосовується в усій інтернет мережі. Для всіх світових сервісів, англійська мова — це вже стандарт. І чим раніше ви почнете вивчати його, тим раніше почнете свою діяльність вже як хакер.

  Знання мов програмування, наявність правильно підібраних мов, розуміння своєї мети, завзятість, труд і вміння реалізувати свої ідеї — ось головні критерії успішного висококласного хакера.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: