Як стати товариською?

загрузка...

Сором’язливість, відсутність впевненості у своїх силах, замкнутість — все це протилежності одного важливого в сучасному світі якості — товариськості. Багато хто сьогодні задається питанням, як стати товариською (або товариським), але не всі можуть знайти відповідь на це питання самостійно.

Давайте розберемося, в чому криються причини некомунікабельності, чому люди відгороджуються від інших, і навіть якщо і намагаються, то все одно не можуть домогтися успіху в спілкуванні. І, все-таки, як стати товариською людиною?

Невпевненість в собі

Відсутність впевненості в собі є мало не головною причиною некомунікабельності багатьох, хто стикався з цією проблемою. Психологи стверджують, що найголовніше на шляху до спілкування і новим друзям — стати більш впевненим у своїх силах і здібностях. Що робить нетовариський чоловік? Він думає, що він:

 • Непривабливий (несимпатичний, огидний, з великим носом — потрібне підкреслити). Як з таким спілкуватися-то будуть?
 • Нерозумний. Звичайно, всі його будуть вважати дурним, не здатним на розмови людиною.
 • несучасний. Він обов’язково не в курсі останніх подій в світі, суспільстві, технології і моді.
 • Закінчите цей список самостійно! Ну а якщо ви вважаєте себе нетовариською людиною, ви точно зможете додати всі свої недоліки, якщо гарненько проаналізуєте свою поведінку.
 • У цьому й полягає головна проблема — занижена самооцінка, яка є синонімом невпевненості в собі. Така людина знаходить масу недоліків у своїй зовнішності, в характері, поведінці. На жаль, часто це відбувається несвідомо. Ви думаєте, що ви просто нетовариський чоловік? Ні, щось всередині вашої голови цьому сприяє. Головне, це зрозуміти.

  Ваше завдання — знайти причину і постаратися її частково або повністю усунути!

  Товариськість — спосіб досягнення успіху

  Припустимо, ви не відгородилися від усіх китайською стіною і підтримуєте деяке спілкування зі знайомими та друзями? Як стати більш товариською жінкою (дівчиною, дівчинкою) або чоловіком (молодим чоловіком, хлопчиком)? Як стати товариські і веселіше, енергійніше і навіть привабливіше?

  В даному випадку вам підійде один дуже вірний спосіб — практика. Якщо ви боїтеся знайомитися і спілкуватися наживо, спробуйте почати з інтернет-спілкування. Тільки пам’ятайте, що воно ніколи не замінить живе, справжнє спілкування. Примусьте себе завжди думати про те, що необхідно долати свої слабкості: придумуйте, уявляйте, що ви успішна людина, у якого безліч друзів і знайомих, і який завжди стає душею будь-якої компанії. Дійте згідно вашим фантазіям.

  Багато хто запитує: чи можна стати товариською швидко і як це зробити? Якби все було так просто, то були б у людей такі проблеми? Можна спробувати, але для цього треба докласти багато зусиль! Ви готові до змін?

  Давайте підведемо підсумки. Ось кілька важливих моментів, про які ви повинні пам’ятати на цьому нелегкому шляху:

 • Не бійтеся: якщо чогось не вийде, ви зможете спробувати знову
 • Знайдіть в собі позитивні сторони характеру і розвивайте їх
 • Пробуйте: зараз існує безліч способів спілкування — виберіть найбільш підходящий для вас на даному етапі
 • І пам’ятайте — все залежить від вас і тільки від вас. Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: