Як стати екстрасенсом?

загрузка...

В кожній людині від народження закладено екстрасенсорні здібності. Більшість називають це явище шостим почуттям. Зазвичай для прояву екстрасенсорних здібностей потрібні певні умови. Часом дар екстрасенса проявляється після серйозних потрясінь, таких як сильний стрес або депресія, важке захворювання, клінічна смерть або удар струмом. Але, навіть володіючи гарною інтуїцією і гіперчутливістю, людина не зможе розвинути їх у собі без постійних тренувань і вправ. У цій статті ми відкриємо кілька прикладів вправ, про які повідав відомий американський екстрасенс Вільям Хьюітт, автор світового бестселера «Таємні можливості вашої психіки».

Вправа № 1 Екстрасенсорне зір

 • Вночі в повній темряві озирніться навколо себе і постарайтеся визначити форму навколишніх предметів.
 • Чітко визначивши обриси одного з предметів, подумайте про те, який предмет він вам нагадує.
 • Попрацювавши так над кількома предметами, постарайтеся подумки перерахувати їх.
 • Ця вправа розвиває в першу чергу увагу до того, що вас оточує. Якщо виконувати його протягом декількох секунд безліч разів за день, то через якийсь час ви помітите, що почали бачити, що відбувається навколо вас до дрібниць. А можливо будете здатні помічати те, на що не звертали уваги раніше.

  Вправа № 2 Екстрасенсорний слух

 • Більшість людей перед сном прагнуть обгородити від будь-яких звуків. Але вправа полягає в тому, щоб декілька хвилин сконцентруватися на них і визначити джерело кожного звуку.
 • Прислухайтеся.
 • Почувши, наприклад, гавкіт собаки на вулиці, постарайтеся представити цю собаку зовні. Почувши голоси людей, уявіть у що вони одягнені, якого росту і якої статі.
 • Ця вправа, при його частому виконанні, може встановити повний контроль над звуками, які проникають у ваше підсвідомість.

  Вправа № 3 Екстрасенсорне нюх

 • Розслабтеся на кілька хвилин і спробуйте визначити, які запахи вас оточують.
 • Подумайте про джерела оточуючих запахів і подумки уявіть їх собі.
 • Безсумнівно, через певну кількість часу постійних вправ ви здивуєтеся тому, скільки запахів вас оточують, і відкриєте ті, які не помічали раніше.

  Вправа № 4 Екстрасенсорне дотик

 • Закрийте очі і вуха. Доторкніться до своєї шкіри на обличчі, до шкіри рук і ніг.
 • Спробуйте описати відчуття одним словом, наприклад, гладке або шорстке, шовкове або жорстке.
 • Робіть подібний аналіз з будь-якою річчю, яка виявиться у вас в руках.
 • Ця вправа дозволить вам добре орієнтуватися на дотик і в темряві.

  Таким чином, розвиваючи органи чуття, можна досягти стану гіперчутливості і перейти на рівень вище звичайного сприйняття навколишнього світу.

  Але навіть цього не достатньо для того, щоб стати екстрасенсом. Адже екстрасенсорика увазі під собою дуже багато напрямків, таких як цілительство, психологія, ворожіння, ясновидіння, діагностика по фотографіях, гіпноз і т.д. Якщо ви всерйоз хочете зайнятися екстрасенсорикою і стати професіоналом в цій області, то вам необхідний сильний вчитель, який зможе направити вас і дати гарні знання. Але будьте обережні, в сучасному світі, де гроші відіграють велику роль, можна запросто потрапити в руки шахрая. Тому варто добре перевірити людину, перед тим як довіритися йому.

  Також слід знати, що авторитет екстрасенса не залежить від того, що він говорить людям лише те, що вони хочуть почути. Бути екстрасенсом — складне завдання, адже деколи доводиться говорити людям про смерть близької людини і повністю приміряти їх складності і проблеми на себе. Так що перш ніж з головою йти в пробудження в собі екстрасенса, дайте відповідь собі на запитання для чого вам це потрібно і посильна вам ця ноша.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: