Як стати блогером?

загрузка...

Всі тільки й говорять навколо про вплив блогосфера, про відомих блогерів. Але як стати блогером?

Природно, починати потрібно з реєстрації на необхідному вам ресурсі. Найпопулярніша блог-майданчик Росії — це «Живий журнал». Вона збирає близько 15 мільйонів переглядів щомісяця. Ті, кому ЖЖ доведеться не до вподоби, можуть спробувати продукт компанії Google «Blogger» і ще масу інших тематичних і не дуже блогхостингу.

Після цього ми радимо грамотно оформити ваш журнал. Вибрати відповідний фон, шрифт, вбудувати з допомогою додаткових скриптів кнопки-помічники і так далі. Хоча, наприклад, в ЖЖ останнім часом всі функції стали вбудованими автоматично, і вам не доведеться про це турбуватися.

Далі ми радимо почитати записи топових блогерів, визначитися з тим, які правила діють на сайті, якою мовою прийнято спілкуватися, що не вітається користувачами. Наприклад, в ЖЖ френди вкрай негативно ставляться до джинсі — комерційної чи політичної реклами замаскованої під особисту думку автора. Блогери зазвичай суб’єктивні, але не ангажовані. Відсутність плашки «реклама» під рекламованим товаром може коштувати вам великої кількості френдів.

Як стати блогером тисячником?

Взагалі, саме головне — це визначитися з тематикою блогу. В ЖЖ мають великий успіх тематичні професійні журнали, до вас будуть додаватися, щоб розширити свої знання у певній сфері. Адже вдосконалення у своїй професії — це одна із значних мотивацій користувачів блогів. Також актуальними темами, наприклад, для ЖЖ є політика, новини, фотографія.

Дуже затребувані так звані «віртуали» — блоги, в яких автор зображає з себе іншу людину. При цьому такі блоги повинні писатися гарною літературною мовою. Яскравим прикладом є блог проститутки Кет в Живому Журналі.

Для того, щоб ваш блог став популярним, вам для початку потрібно буде попрацювати самостійно. Коментуйте топові записи, щоб вас помітили і почали заходити в ваш блог. Таким чином, наприклад, набрала велику кількість френдів Лена Миро — відома інтернет фітнес-фашистка і скандалістка в реальному житті.

Правильно використовуйте ключові слова до свого запису, саме по них пошукові системи будуть шукати ваші пости. Складається список своїх кращих записів, оскільки якщо їх стає багато, то шукати їх вашим френдам буде складно. Використовуйте посилання на топових блогерів. Вони відстежують тих, хто посилається на них і, в свою чергу, можуть пропіарити взаємно вас.

Зараз рейтинги блогосфери складає Яндекс за власними критерієм, як то кількість френдів або впливовість. ЖЖ втім відійшов від обліку кількості друзів через накрутки ботами і враховує тепер тільки перегляди і «соціальний капітал».

Пишіть цікаво. У вас все вийде!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: