Як спокусити чоловіка?

загрузка...

Як цікаво задумана життя! Буває дивишся, за просту, на перший погляд, дівчиною зі звичайною зовнішністю чоловіка ходять юрбами, а невимовна красуня весь час одна. Не всяка гарна жінка в силах спокусити чоловіка, однією зовнішності тут недостатньо. Мистецтво спокушання не можна плутати з спокушанням чоловіки. Сьогодні ви отримаєте цінні поради і зможете вже ввечері почати практику зі зваблення сильної статі.

Що таке спокушання

Як змусити чоловіка думати про вас годинам, мріяти, добиватися вас — ось про що замислюються жінки, коли хочуть спокусити його. Спокусити чоловіка — значить, впливати в першу чергу на його розум, закохати в себе по мимо її волі. Майстерно жінка буде завжди знаходиться на межі між сексуальністю і вульгарністю, розкутістю і вульгарністю, хитрістю і стервозністю. Отже, навчимося саме спокушати чоловіків, притягувати їх увагу до себе.

Як спокусити чоловіка — основні кроки

Спокушання включає в себе безліч моментів. Не можна вибрати лише одну сторону мистецтва спокушання, інакше у вас нічого не вийде. Спокусити — значить спровокувати збільшення первісної симпатії, а для цього необхідно враховувати всі дрібниці.

Зовнішність

Перше правило — доглядайте за собою завжди. Не виходьте з дому, не нафарбувавшись. Красиво і стильно одягайтеся, навіть якщо йдете в сусідній магазин. Чоловіки люблять доглянутих жінок, від яких завжди приємно пахне. Але не плутайте всі ці моменти з вульгарністю в одязі, не виливайте на себе флакон парфумів і не накладайте тонну штукатурки. Що стосується постави, тримайте спинку рівно, навіть якщо перед вами м’яке крісло.

Також важливо підкреслювати в собі жіночність. При розмові грайливо закручуйте своє довге волосся. Віддавайте перевагу спідницям, а не брюкам і джинсам. Думайте, перш ніж сказати. Не сваріться матом, не говорите пошлостей. І ще один важливий момент — будьте завжди в гарному настрої і настрої, частіше посміхайтеся, адже чоловіки люблять життєрадісних, а не похмурих жінок. Не намагайтеся привернути його увагу сумним настроєм.

Спілкування

Бесіда — важлива частина зваблювання! Щоб спокусити чоловіка, при спілкуванні з ним жінка повинна захоплюватися ним, зацікавлено слухати його розповіді, розвивати його думки. Але не завжди погоджуватися, важливо не втрачати свою думку і м’яко висловлювати його іноді. Не позбавляйте чоловіка перемоги в розмові. Нехай він стане вашим порадником в будь-якому питанні. Припустимо, ви водите автомобіль, цікавтеся його думкою з приводу різних запчастин, правил на дорозі і так далі.

На першому етапі відносин, ваше спілкування буде носити приятельсько-дружній характер. Саме в цей момент жінка повинна проявляти активність і ініціативу. Наприклад, запрошувати на чашечку кави, дзвонити, але відкрито не визнаватися першої в своїй симпатії. І тільки як ви відчуєте, що чоловік вами зацікавлений, захоплений, передавайте ініціативу в його руки. Послабте напір, нехай тепер він дзвонить вам, запрошує куди-небудь. Йому здаватиметься, що це він вас вибирає і добивається.

Невербальні способи спокушання

Отже, ви вже знайомі достатню кількість часу і бажаєте зблизитися з чоловіком. Як спокусити його, використовуючи міміку, жести, пози і дотику? Якщо ви відчуваєте, що симпатія взаємна, дайте чоловікові «зелене світло». Дивіться йому в очі, як би випадково ніжно і лагідно торкайтеся будь-якими частинами тіла, при розмові м’яко торкайтеся до нього рукою.

Якщо ви обидва жахається досить тривалий час, наступного разу подбайте про обстановку, яка допоможе розслабитися і расрепостіться. Створіть романтичну атмосферу: напівтемрява, не надто багато зайвих очей, музика, шампанське чи вино. Але наполягати на близькості ні в якому разі не можна. Чоловік — мисливець, якому цікава недоступна жертва. В іншому випадку у вас вийти лише спокусити, а не спокусити чоловіка, що змусить його зникнути з горизонту вже найближчим часом. Але не варто впадати в крайності! Спокушання чоловіка — це, в першу чергу, ініціатива з боку жінки. Ваша ініціатива буде полягати в тому, щоб дати чоловікові зрозуміти, що він може зробити наступний крок на зустріч.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: