Як розкрутити сайт?

загрузка...

Сьогодні можна працювати не тільки в реальному просторі, але і у віртуальному. Причому, гроші отримані там, дуже реальні, а головне великі. Інтернет-бізнес давно став буденністю для багатьох людей по всій планеті. Люди отримують дохід від роботи сайтів, від реклами на них, від різних надаваних послуг і дуже багато людей починають розкручувати свої сайти абсолютно з нуля. Також досить поширені сайти інтернет магазинів. Весь прибуток коториз майже повністю залежить від кількості відвідувачів даний сайт людей. Відповідно, завдання творців ресурсу — залучити якомога більше відвідувачів і розширити аудиторію. Давайте разом розберемося як розкрутити власний сайт, отже:

Як розкрутити сайт?

Давайте звернемося до основних способів розвитку та розкрутки сайту:

Оптимізація сайту. Для залучення будь-якій аудиторії на сайт знадобиться унікальний контент. Жоден сайт не обійдеться без унікальних текстів і об’єктів. Контент повинен бути не тільки унікальним, а й цікавим для людей, інакше сайт не буде набирати популярність. Кількість унікальних текстів, статей, картинок і так далі має відповідати тій кількості аудиторії, на яку ваш сайт розрахований. Якщо ви є щасливим володарем «сайту про все», тоді кількість статей на ньому має становити чималу цифру. Крім того, всі статті повинні бути розбиті на категорії і забезпечені функціональною системою пошуку на вашому власному сайті. Що ж до якості матеріалу на вашому сайті? Якість матеріалу полягає не тільки в його стовідсоткової унікальності, але і в цінності інформації. Скажімо, мало кому буде цікава інформація про те, як правильно зав’язувати краватку, так як ця тема мусолиться в інтернеті вже не раз. Необхідно стежити за тим, щоб статті на вашому сайті відповідали сучасним запитам суспільства. Унікальність контенту дозволить вам розкрутити сайт безкоштовно. Одне з найважливіших умов ефективного функціонування сайту — це наявність адекватних title і meta-тегів. Що це таке? Іншими словами, це ті ключові слова, за допомогою яких пошукова система буде знаходити ваш сайт і видавати користувачу при реалізації його запиту. Таким чином, наявність тегів в назві статті та в самій статті — це визначальна умова появи вашого сайту на перших сторінках пошукової системи.

Правильний підбір ключових слів в статтях. Будь-який сайт потребує правильно підібраних ключових словах. Для полегшення роботи розробників сайту існує чудовий ресурс, користуючись яким можна швидко дізнатися про тих ключових словах, які найчастіше вводять люди в пошукових системах. Приміром сервіс: wordstat.yandex.ru Вам потрібно буде підібрати потрібні ключові слова, які описують ваш товар або послугу. Після цього перед вами з’явиться цілий список подібних слів. Ви почерпнете інформацію про те, наскільки часто вони зустрічаються в запитах, відповідно до статистики яндекса. Ви зможете створити і розкрутити сайт спираючись на цю інформацію. З отриманого списку необхідно вибрати ті запити, які найбільш всього відповідають вашим цілям і завданням. Також вам буде виведений список асоціативних запитів, які також необхідно вибрати.

Оформлення robots.txt і sitemap.xml — незамінні атрибути для будь-якого сайту. Перший з цих файлів показує роботам, які сторінки на вашому сайті потрібно індексувати або не допускає індексування визначених і / або всіх елементів вашого сайту різними пошуковими роботами. Таким чином, це якась хитрість. Другий файл робить зворотний роботу — він дозволяє індексування сторінки роботами на http-серверах. Багато seo-фахівці приділяють цього моменту особливу увагу. Для безпеки вашого сайту і для збереження конфіденційності даних необхідно використовувати robots.txt. Саме цей файл працює як якийсь фільтр для системи індексації. Також необхідний і sitemap.xml. Без цього файлу сайт буде працювати некоректно або не буде працювати взагалі.

Обмін посиланнями та статтями. Сучасні пошукові системи працюють таким чином, що кількість посилань на сайт прямо впливає на його позицію в рейтингу пошуку. Ось основні способи обміну контентом:

 • Вручну — це найважчий спосіб обміну, однак, в той же час самий безпечний і правильний спосіб розкрутки сайту. Менеджер сайту, який займається просуванням, шукає сайти близькі за тематикою і пропонує творцям знайденого сайту обмінятися посиланнями. Цей спосіб добре підійде, щоб розкрутити сайт ukoz, наприклад.
 • Автоматично — найпростіший спосіб, але самий небезпечний. В чому полягає небезпечність? Справа в тому, що багато пошукові системи керується правилом природного просування сайтів. Іншими словами, існує заборона на обмін посиланнями і використання каталогів. Санкції за використання обхідних схем цього правила варіюються від втрати позиції в рейтингу пошуку до повної заборони сайту. Але цей спосіб не допоможе вам расскрутіть безкоштовний сайт. Так як на сайтах, розміщених на безкоштовному хостингу як правило немає підтримки php і інших скриптов, які як правило потрібні при такому способі обміну посиланнями.
 • Прямий обмін полягає в тому, що два сайти посилаються один на одного. Це також небезпечно, оскільки такі обміни завжди видно як на долоні.
 • Перехресний обмін. Уявіть, що існують, скажімо, 4 сайту, які прагнуть обмінятися посиланнями. Вони змінюються ними не безпосередньо, а перехресно. Наприклад перший сайт публікує посилання на третій, третій на другий, а другий на перший. Ну і перший на четвертий … В такому випадку, система пошуку не в змозі відстежити ці операції. Даний спосіб вважається найбільш ефективним і безпечним. За допомогою цього способу можна розкрутити сайт самостійно.
 • Нарощування посилальної маси. Природний приріст посилальної маси — це процес досить тривалий, але неоціненно корисний. Сенс цього процесу криється в тому, щоб на ваш сайт робили зворотні посилання. Для цього необхідно залишати інформацію про ваш матеріалі в соціальних мережах, на форумах, в закладках і так далі. Спробуйте створити групу в якій-небудь соціальної мережі. Запросіть туди якомога більше людей. Спробуйте залучити інтерес аудиторії. Але не давайте свої матеріали в повному вигляді. Пам’ятайте, пошуковій системі важливі зворотні посилання саме на ваш сайт, а не на профіль у соціальній мережі. Зверніть увагу на те, що не всі посилання індексуються пошукачами. Цілком марно залишати посилання на свій сайт на ресурсах, які додають до неї певні атрибути: «nofollow», «external nofollow» і т.д. або тег noindex.

  Ось, мабуть, і всі основні способи оптимізації та розкрутки сайту в інтернет-просторі. Дані стаття лише вказує на основні шляхи того, як розкрутити безкоштовний сайт або дорогий портал.

  Також необхідно зауважити, що питанням розширення аудиторії важко займатися поодинці, особливо людині, яка мало розбирається у всіх тонкощах пошукових систем і сайтів. Швидше за все, у вас не вийде бустро розкрутити сайт. Є величезна кількість фахівців, які з радістю попрацюють над розвитком вашого ресурсу. Спробуйте знайти людину, яка знаком вам хоча б через когось, так як в мережі можна потрапити в руки шахрая.

  Бізнес в інтернеті — це нова віха розвитку економіки. Якщо вас немає в інтернеті, значить вас немає в бізнесі. Необхідно відповідати сучасним умовам, щоб ваша справа процвітала і приносило дохід. Наявність успішного та ефективного сайту в інтернеті — це визначальна умова успішності вашого бізнесу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: