Як привітати з 8 березня?

загрузка...

У весняний свято 8 Березня жінки чекають, у першу чергу, уваги. Виходить, що саме привітання буде набагато важливіше будь-якого подарунка. Дівчата погодяться, бездушно подарований телефон буде менш привабливим для нас, ніж спальня, заповнена повітряними кулями, ароматна ванна з пелюстками троянд, хай навіть підгорів сніданок, вперше приготований коханим чоловіком. Так як привітати з 8 березня прекрасну половину людства, щоб все було дійсно чарівно і чудово?

Три ради вже промайнули на початку статті. Банально, скажете Ви? Ану, згадайте, чи було у Вашої дівчини таке привітання з 8 березня коли-небудь? Так, кожна дівчина мріє про таку банальщину, як теплі слова під вікном весняним ранком або букет троянд на подушці з запискою від коханого.

Як привітати з 8 березня дружину

Підготуйтеся заздалегідь до цього прекрасного дня. Поки кохана спить, покладіть квіти так, щоб, прокинувшись, вона побачила саме їх. Поруч залиште записку або листівку з романтичними словами про кохання. Наприклад, «Я хочу зробити тебе найщасливішою жінкою на світі! Хочу кожну секунду насолоджуватися тобою і хочу подарувати тобі всю турботу, теплоту і ніжність … Я люблю тебе!» Поцілуйте дружину, скажіть, що сьогодні всі турботи візьмете на себе, щоб вона лише насолоджувалася святом. Принесіть їй будить ароматну каву в ліжко, посміхайтеся і дивіться на неї. Днем запросіть кохану прогулятися. Увечері, поки вона буде в душі, накрийте стіл зі свічками, вином і фруктами. Після такого чарівного дня вона і подарунка не чекатиме. Тягніть до останнього, робіть вигляд, наче подарунок — це і є весь це свято. І в самий несподіваний момент простягніть їй те, що Ви приготували. Повірте, про таке привітанні з 8 березня Ваша дружина точно мріє!

Як привітати з 8 березня маму

Не переживайте, що цей день Ви провели зі своєю сім’єю, і зовсім не встигаєте заїхати до мами. Головне, з самого ранку зателефонувати і привітати маму з 8 березня! Звичайно, буде чудово, якщо Ви з сім’єю днем заїдете до неї і подаруйте квіти. Для мами важливо, щоб в це світле свято її діти не забували, що вона жінка, що вона так само хоче уваги, щоб її любили. Турботу і любов Ви покажете, навіть якщо просто прийдете до мами і принесете небудь смачненьке до чаю і квіти.

Як привітати з 8 березня колегу

Працюючи в колективі з жінками, не забудьте привітати своїх колег з 8 березня! Чоловікам напередодні 8 березня необхідно буде зібратися і визначитися з тим, чи будуть вони дарувати тільки квіти або ще по символічного подарунку кожній. Якщо співробітниць чимало, розсудливо буде купити квіти, а в кінці робочого дня організувати стіл з шампанським з фруктами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: