Як правильно віджиматися?

загрузка...

v Відео — «Як правильно віджиматися»

Правильне виконання вправ — це запорука найбільш ефективного розвитку м’язів тіла. Тому, якщо ви рано і пізно задалися таким питанням, як техніка виконання віджимань, то можна припустити що ви — людина, яка піклується про своє здоров’я і стежить за своїм зовнішнім виглядом. Сьогодні, ми розглянемо основні принципи віджимань і їхню техніку, тобто їх правильне виконання.

Як правильно віджиматися. Основні принципи:

Перш за все потрібно виконувати віджимання в системі. Використовуйте кілька підходів, рівних за кількістю рухів. Чим більше підходів ви робите, тим в кращу форму ви приходите. Встановіть норму віджимань, на яку ви здатні. Її слід зменшити на 20%, тобто в кожному підході слід випоглнять 80% від своєї норми. У міру виконання цієї вправи, кожен день потрібно підвищувати кількість віджимань в підході на одне віджимання. Не варто починати систематичне виконання вправи з того, що ви будете знемагати в кінці першого дня. Фахівці радять виконувати, наприклад, 25 віджимань 4 рази, ніж 50 віджимань 2 рази. Виконувати віджимання слід до того моменту, поки ви не відчуєте середню втому в м’язах. Якщо ваш день розписаний по хвилинах, то краще виконувати свої підходи два рази в день, тобто вранці і ввечері.

Як правильно віджиматися від підлоги:

Руки повинні бути на ширині плечей. Лікті під кутом в 45 градусів від тіла. Якщо ви поставите руки ширше плечей, тоді в роботу включаться дельтавидная м’яз і велика грудна м’яз. Якщо ви поміняєте положення опори вашого віджимання, то будуть працювати різні м’язи. Наприклад, якщо голова буде вище ніг, то працюють м’язи нижньої частини грудей. Якщо ноги вище голови, тоді ви підкачаєте м’язи верхньої частини грудей і нижнього преса. Тримайте тіло прямим на всьому протязі. Намагайтеся, щоб спина не вигиналася вниз, а попа не стирчала нагору. Лінія потилиці збігається з лінією всього тіла. Дивіться рівно в підлогу. Чим глибше ви опускаєтеся, тим більший розвиток одержують м’язи. Ідеальне віджимання — це віджимання з дотиком грудьми або носом поверхні опори. При опусканні корпусу потрібно вдихнути, а при підніманні видихнути.

Як правильно віджиматися на брусах:

Заберіться на бруси. Руки повинні бути прямими, але «не вимикайте» лікті. Тобто не перерозгинайте їх. Долоні обхоплюють бруси, повернувшись до тіла. Глибоко вдихніть. Починайте опускатися вниз до помірної растяжки плечового суглоба. Розтяжка буде залежати від вашої фізичної сили і гнучкості. Піднімайтеся вгору, розгинаючи руки. У самій важкій точці підйому потрібно допомогти собі, зробивши видих. Ця вправа може допомогти розвинути різні групи м’язів. В основному це трицепси і велика грудна м’язи. Якщо ви хочете зробити акцент на трицепсах, тоді при віджиманні ваші лікті повинні бути притиснуті до тіла і «дивитися» назад «. Ноги прямі, підборіддя підняте. Зберігайте мінімальний нахил вперед. Якщо ваше завдання — розвинути м’язи грудей, тоді ви повинні ваполнять віджимання, відставивши лікті в сторону. Ноги зігніть і сильно подайтесь вперед. У такому положенні будуть працювати м’язи грудей.

Як правильно віджиматися на кулаках:

Слід віджиматися на кістках перших двох пальців. Це вказівний і середній пальці. Інші пальці не повинні брати участь в опорі. Зазвичай віджимаються в двох темпах. Якщо ви віддаєте перевагу швидкі віджимання, тоді рух слід виконувати не до кінця. Якщо ваш темп — це середній темп, то рух необхідно виконувати повністю.

Ми сподіваємося, що матеріали нашої статті допоможуть вам набрати бажану форму. Пам’ятайте. Вправи припускають систему. Займайтеся кожен день і ви доб’ється хороших результатів за мінімальні терміни.

«Три головні достоїнства вождя: мужність, розум, здоров’я — тілесне та душевне.» (Олександр Васильович Суворов)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: