Як правильно тримати китайські палички для суші?

загрузка...

v Відео — «Як правильно тримати китайські палички для суші»

Щоб поїсти суші, можна сходити в ресторан або кафе, можна самостійно приготувати їх удома. Так чи інакше суші прийнято є спеціальними китайськими паличками. Це національний столовий прилад країн східної Азії.

Техніка того, як правильно тримати палички для суші, широко відома, але важка для початківців.

 • Мізинець і безіменний палець зігніть до середини долоні. Вказівний і середній пальці залиште витягнутими.
 • Іншою рукою товстий кінець першої палички помістіть в поглиблення між великим і вказівним пальцем. З іншого боку паличка повинна лежати на безіменному пальці, як би спиратися на нього.
 • Кінець другої помістіть на підставу вказівного пальця так, щоб паличка виявилася між кінчиками середнього і вказівного пальців.
 • Перша паличка залишається нерухомою. А другий рухайте вгору і вниз, щоб китайські палички стикалися один з одним. Саме верхній паличкою необхідно проводити маніпуляції, щоб їсти суші. Щоб є китайськими паличками, потрібно рухати всього лише двома пальцями — вказівним і середнім.
 • Не переживайте, якщо відразу нічого не вийшло. Секрет в тому, що кисть руки повинна бути розслаблена. Не напружуйте руку, коли користуєтеся паличками для суші. Будинки для тренування підійдуть зовсім маленькі предмети — кукурудза, зерна. Нехай рука рухається спокійно, легко і повільно, і тоді навик прийде з досвідом. Також Вам допоможе відео на нашому сайті, де показано, як правильно тримати палички для суші.

  У ресторанах і кафе прийнято подавати дерев’яні одноразові палички для суші. Ознакою того, що до Вас ними ніхто не користувався, буде не розпиляна частина між ними. Палички треба розламати. Щоб правильно їсти суші паличками, розтисніть їх, обхопіть не дуже широкий ділянку суші, а потім затисніть і умочіть в соєвому соусі. Ні в якому разі не відкушуйте суші, кладіть в рот цілком.

  Якщо людина збирається поїхати в якусь країну Східної Азії (Китай, Японія, Корея, В’єтнам) або він вже знаходиться там, то він повинен знати культуру того, як користуватися китайськими паличками. Це можна назвати хорошими манерами.

 • Коли їжа перебуває у спільній мисці, і треба взяти якийсь шматочок звідти, людина не повинна копатися там своїми паличками і вибирати собі найкрасивіший шматок. Якщо його паличка торкнулася їжі, слід з’їсти її.
 • Накладати їжу на палички заборонено.
 • Як жест загрози у японців буде сприйматися затискання паличок для суші в кулаці.
 • Не можна встромляти китайські палички в їжу. Наколювати на них шматочки також не слід.
 • Бажаю Вам приємного апетиту і задоволення від пізнання східної культури.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: