Як правильно спілкуватися з дівчиною?

загрузка...

Питання про те, як правильно спілкуватися з дівчиною вельми закономірний. Іноді зовсім не ясно як це робиться. Головне в цій сфері — це досвід, в общем-то як і в будь-який інший. Щоб знайти успіху у жінок потрібно з ними контактувати. Абсолютно точно, ви не зрозумієте як правильно спілкуватися з будь-якою дівчиною, якщо ви не будете цього робити.

Отже. Перше правило, ми сподіваємося, зрозуміло. Другий важливий пункт — це ваше ставлення до дівчат. Причому не тільки до дівчат, а й до людей в цілому. Щоб отримати хороший зворотний контакт від людини, її потрібно правильно вміти зав’язати. Якщо люди мало знайомі, відмінно діють евфемізми. Що це таке? Це фрази загального характеру, які допомагають вступити в спілкування з будь-якою людиною будь-якого статусу. Хороший комунікатор ніколи не обходиться без використання евфемізмів. Одні з найпоширеніших евфемізмів — це розмова про погоду, про новини, про свої спостереження і так далі.

Відмінно. Контакт встановлений і погода піддалася обговоренню. Що ж робити далі? Відмінна стратегія для спілкування з дівчиною — це питання, які ви задаєте. Спочатку прийнято задавати питання загального характеру. Ніколи з місця в кар’єр не слід задавати особисті або неприємні запитання. Нещодавно встановлений контакт, вимагає час, щоб набрати силу, щоб він переріс в хороший розмову. Питання можуть показати вас з різних сторін. Але не намагайтеся особливо продумувати план свого інтерв’ю, так як в 90 відсотках випадків все піде не так як ви запланували. Задавайте питання про те, що вам дійсно цікаво дізнатися про об’єкт спілкування. Питання повинні бути як би «зсередини», виходити від ваших почуттів. Не бійтеся задавати найнесподіваніші питання. Вони можуть застати співрозмовника зненацька, і він запам’ятає вас як відкритого і чесного чоловіка, який зайнятий не тільки собою, але йому цікаві ще й оточуючі. Щодо інтересу окрема розмова — це наступний пункт.

Істинний інтерес до людини — ось що потрібно для правильного спілкування з дівчиною. Особливо щодо дівчат. Будь-яка людина любить увагу, і готовий це увагу виправдати надалі. Дівчина, яка відчуває, що в ній зацікавлені захоче і буде шукати можливість зустрічі з людиною, яка щиро любить отримувати від неї інформацію. Будьте, однак, акуратніше. Адже тільки один питання можуть створити враження, що ви приховуєте за ними свою особистість. Людина не може постійно говорити іншому про себе. Йому цікаво послухати і про співрозмовника.

Що говорити про себе? Якщо у вас організувався хороший контакт з дівчиною і тепер вона цікавиться з приводу вашого життя, то не потрібно губитися. Відповідаючи на питання, передавайте інформацію виразно і включайте в свій відповідь різноманітні деталі. Не кажіть тільки про факти поведінки або мови, говорите ще й про своїх почуттях і емоціях. Жіночий мозок відрізняється від чоловічого тим, що сприймає інформацію частіше на емоційному рівні. Аналітичний склад розуму зустрічається у дівчат в тій же мірі що й у чоловіків. Але сам аналіз інформації відбувається по-іншому. Про це потрібно пам’ятати. Це потрібно розуміти. Якщо в черговий раз дівчина вас не зрозуміла, не потрібно злитися і надувати губи. Проявіть уяву. Сформулюйте по-іншому ваше висловлювання — це тільки зміцнить ваші відносини і, зокрема, ваш діалог.

Хороші і здорові відносини — це правильне спілкування. Кілька, наведених вище правил, — це ази. Розвинувши ці вміння ви ніколи не будете на самоті. Спілкування — це справжнє мистецтво, яким кожна людина повинна посвітити своє життя в тій чи іншій мірі. Навчившись правильно спілкуватися, можна досягти висот не тільки в сфері особистих відносин, а й в будь-який інший. Спілкуйтеся правильно, дорогий читачу.

«Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування.» (Антуан де Сент-Екзюпері)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: