Як правильно розмовляти з даішниками?

загрузка...

Кожен водій має шанси коли-небудь бути зупиненим інспектором ГИБДД. Багато бояться цього самого моменту, тому і хочуть заздалегідь підготуватися до спілкування з даішником. І до речі, правильно роблять.

Як правильно розмовляти з даішниками

Перш ніж ми розповімо вам про всі ваші права, обговоримо ввічливість. Як би банально це не звучало … Якщо даішник не правий, звинувачує вас ні за що, не потрібно виходити з себе, грубити і грубіянити йому. До вас може бути застосована ст.319 КК РФ «Образа представника влади» за грубість і хамство в бік інспектора ГИБДД при виконанні ним своїх посадових обов’язків.

Спілкування з даішниками починається з того моменту, як вас зупинили. Ви не повинні виходити з автомобіля і йти на зустріч даїшнику. Спокійно сидите в машині, він до вас сам підійде. В цей час, якщо хочете, можете включити диктофон, проговорити заздалегідь справжні дату, місце і час. Співробітник ГИБДД обов’язково видається вам і на першу вимогу зобов’язаний показати своє посвідчення.

Крім того, у даішника повинен бути нагрудний знак з номером. Якщо його немає, значить цей співробітник ГИБДД вже здав зміну, він в даний момент не при виконанні своїх обов’язків, і, мабуть, вирішив підзаробити. Про це можна ввічливо поцікавитися у нього. Швидше за все він вам відповість «проїжджайте».

Зауважте, повідомив інспектор причину зупинки. Він також зобов’язаний це зробити. Нехай у вас в бардачку завжди лежить остання редакція правил дорожнього руху. Якщо вас зупинили за порушення, запитайте у даішника за якою статтею він збирається залучити вас до відповідальності. Рекомендують звіряти слова, сказані даішником, з ПДР. У тому випадку, якщо порушення не відповідає сталася ситуації, треба ввічливо сказати це співробітникові ГИБДД.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: