Як правильно паритися в сауні?

загрузка...

У сауні можна не тільки зустрітися з друзями і повеселитися, а й поправити своє здоров’я. А для цього потрібно вміти правильно паритися в сауні.

Температура в сауні може досягати 130 градусів, тому, якщо у вас є проблеми з серцем або тиском, краще її не відвідувати взагалі.

Найголовніше: у сауні не повинно бути вологих віників і вологості. Сауна — це суха пара.

На голову обов’язково одягніть спеціальну шапочку, а на тіло простирадло. Ніколи не залишайтеся в сауні, якщо погано себе відчули. Якщо відчуваєте себе відмінно, то можете залишатися там поки не набридне.

Перед тим, як зайти в парильню, прийміть теплий душ протягом п’яти хвилин.

Паритися найкраще лежачи, щоб голова лежала на запоні. В такому положенні ви зможете розслабити м’язи всього тіла. Щоб однаково пропарити всі частини тіла, міняйте положення: перекиньтеся на бік, потім на другий, потім ляжте на живіт. Не забувайте про те, що в сауні завжди треба дихати носом. Повітря тут дуже гарячий і сухий, а при носовому диханні він встигає охолоджуватися і зволожувати.

Не вставайте різко. Перед виходом з парилки спочатку сядьте, а через дві хвилини можете виходити.

Після того, як вийшли, не раджу відразу лягати, походіть пару хвилин, прийміть душ, навіть можете вдіяти нескладні фізичні вправи. Перед другим заходом знову походіть, можете поприсідати, потім прийміть прохолодний душ. Можете випити теплий чай або ягідний морс, тільки обов’язково маленькими ковтками.

Партеся на здоров’я!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: