Як правильно одягати презерватив?

загрузка...

v Відео — «Як правильно одягати презерватив»

Безумовно важливі знання для повсякденного життя приходять до людини різними шляхами. Знання про сексуальній сфері вобщем-то не дуже широко транслюються по всіх можливих каналах передачі інформації. Але така ситуація анітрохи не применшує важливості знань в сексуальній сфері.

Сьогодні ми торкнемося таке питання. Як правильно одягати презерватив? Незважаючи на легкість цієї процедури, багато молодих людей, особливо не досвідчені в сфері сексуальних відносин, можуть розгубитися. Чим це загрожує? Формування невпевненості перед сексуальним партнером та перенесення комплексу на особисте життя людини — це тільки лише самі основні проблеми. Залежно від типу особистості можуть спостерігатися абсолютно різні реакції, під час, абсолютно неадекватні. Для уникнення цього — вчимося. Отже:

Як правильно одягати презерватив:

 • Перш за все, перед початком статевого акту покладіть презерватив в зручне місце. Це може бути стіл, стілець або під подушкою. Тільки не розкривайте його до того моменту, поки він не знадобиться. Це велика помилка. Поки презерватив лежить у відкритому вигляді він втрачає всі свої захисні властивості.
 • У момент попередніх ласк, коли ваш статевий член знаходиться у повністю ерогірованний стані, потрібно сказати дівчині, що ви хочете одягнути презерватив. Упаковка у вас недалеко, тому не потрібно буде витрачати дорогоцінний час на пошуки презерватива. Відкривати упаковку слід руками. Не відкривайте презерватив ріжучими або колючими предметами, адже можна його пошкодити. Відкривши презерватив, приберіть упаковку туди, де ви її взяли.
 • Отже, презерватив у вас в руках. Тепер його потрібно правильно одягнути. Головне одягнути презерватив правильної стороною. Затисніть двома пальцями повітряний резервуар презерватива (це виступ на його закінчення). Іншою рукою закотити крайню плоть статевого члена, головка повинна залишитися голою. Прикладіть презерватив до голівки члена і спробуйте розкачати презерватив. Якщо він добре розкочується, то значить ви знайшли вірну сторону. Якщо ж презерватив застряє, то потрібно поміняти сторону.
 • Розкотіть презерватив від головки статевого члена до його закінчення.
 • Тепер ви готові до рішучих дій.
 • Ми сподіваємося, що наша стаття допоможе вам правильно розібратися з презервативом. Пам’ятайте. Презервативи захистять вас і вашого сексуального партнера від інфекцій і від незапланованої передчасної вагітності. Удачі, дорогий читачу.

  «Чому я так часто зображую в своїх роботах секс? Ну як же?! Сексу я зобов’язана життям!» (Катріна Полл)

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: