Як правильно гладити брюки?

загрузка...

Завжди залишаться актуальними труднощі щодо того, як правильно гладити брюки! Адже класика завжди буде крокувати поруч з мінливою модою. Жінку брюки зі стрілками роблять елегантною, а її ноги — стрункішою. Чоловік в класичних брюках і сорочці з краваткою приковує до себе жіночі погляди.

Як правильно гладити брюки

Отже, щоб правильно гладити брюки зі стрілками, перед цим потрібно підготувати їх і місце роботи. Коли в розпорядженні немає прасувальної дошки, готуємо стіл. На нього слід покласти ковдру або покривало, складене рази в 3. Тепер знайдемо щільну тканину і злегка намочимо її, щоб через неї гладити брюки.

Робоче місце готове. Готуємо брюки. Після прання на брюках могли залишитися невеликі плями від порошку або які-небудь нитки. Все це треба прибрати! Плями добре відійдуть, якщо обтрусити брюки вологою долонею. Все готово! Настав час вивчити саму техніку.

Спочатку слід вивернути брюки на виворітну сторону, щоб пропрасувати підкладку і кишені. Після цього поверніть брюки на лицьову сторону. Як жіночі, так і чоловічі штани правильно гладити, починаючи з їх пояса і верхньої частини.

Склавши правильно брюки, Ви маєте всі шанси отримати брюки з ідеальними стрілками. Переверніть брюки, щоб пояс висів у підлоги, візьміть обидві штанини і складіть стрілочки. Ви переконаєтеся, що стрілки рівні, якщо простежте, щоб бокові шви виявилися точно один на іншому (зовнішній з внутрішнім). Виточки попереду складуться.

Тепер кладемо штани на прасувальну дошку або стіл. Накриваємо вологою тканиною і починаємо гладити брюки з внутрішньої сторони, а тільки потім із зовнішнього: спочатку одну штанину, потім іншу. Одну сторону гладимо до тих пір, поки тканина не висохне.

Як гладити брюки, щоб трималася стрілка

Для досягнення такого результату люди придумали чимало способів. Подивимося на відео, як правильно гладити брюки, а тут прочитаємо маленькі хитрощі.

 • Тканина, через яку гладять брюки, можна змочити не водою, а мильно-оцтовим розчином. В тазику розведіть 1 л мильної води і додайте до нього 1 столову ложку оцту.
 • Після того, як погладили брюки, їх слід повісити на вішалку, щоб дати їм охолонути.
 • Це спосіб не для лінивих. Спочатку гладять брюки через ганчірку, змочену мильно-оцтовим розчином. А коли брюки повісять і охолонуть, знову пропрасовують їх праскою через папір.
 • Перед загладжуванням стрілок виверніть штани на виворітну сторону і проведіть сухим милом в місцях стрілок. Потім поверніть їх на лицьову сторону і через полотно пропрасуйте стрілки.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: