Як правильно фарбувати очі підведенням?

загрузка...

Щоб додати очам виразність і загадковість — жінки протягом багатьох років використовують олівці і підводки для очей. За допомогою цих засобів можна не тільки надавати погляду драатічность, а й підкоригувати форму очей. Для цього звичайно потрібна тверда рука і акуратність, однак і те і те приходить з досвідом. Так як же правильно фарбувати очі підведенням?

Як правильно фарбувати очі рідким підведенням?

Для початку варто очистити шкіру навколо очей, для цього можна використовувати демакіяж, або інші очищаючі тоніки. Потім шкіру слід зволожити, або спеціально призначеним кремом (для шкіри навколо очей) або звичайним денним зволожуючим засобом. Потім, як правило прийнято знежирення, нанесення на віки пудри або основи під макіяж. І в завершенні цієї процедури ви можете замаскувати синці під очима спеціальним коректором або консіллером, якщо вони звичайно є в наявності.

Фарбувати очі рідким підведенням куди складніше, ніж тінями або контурним олівцем. Тому що неправильно намальована лінія часто змушує прати і наносити весь макіяж наново.

Зазвичай рідка підводка наноситься на повіку за допомогою пензлика. Зараз продаються підводки з пензликами самої різної довжини, і ви можете вибрати відповідну саме вам, це значно полегшить процес підведення очей.

Підводити очі необхідно при доброму та правильному освітленні, це дозволить вам побачити і підкоригувати навіть самі дрібні недоліки.

Наноситься підводка зазвичай після тонального крему, або поверх пудри на повіки. Якщо в макіяжі ви використовуєте тіні і не знаєте що слід нанести спочатку (їх або підводку), поступите так, як вам буде зручніше.

Отже, щоб правильно нафарбувати очі підведенням, необхідно, коли ви будете проводити лінію — чуть чуть відтягнути століття до скроні. Тоді лінія підводки максимально чітко і рівно ляже вздовж лінії вій. В іншому випадку лінія може вийти нерівній або далеко від вій і макіяж буде виглядати не коректно. Підводити очі слід в напівзакритому стані, це значно полегшить задачу.следіте за тим, щоб підводки на пензлика було не дуже багато, а то буде складно прибрати надлишки. Краще спочатку провести тонку акуратну лінію, а при необхідності її продублювати і підкоригувати.

Як правильно фарбувати очі олівцем?

Підводити очі олівцем значно легше, ніж рідкої підведенням. Тому якщо ви раніше ніколи не підводили очі, починати краще саме з олівця. По-перше його можна легко стерти, в разі проведення невдалої лінії; друге його можна розтушувати.

Вдалий макіяж залежить від правильно підібраного олівця. Він повинен бути досить м’яким, щоб не пошкодити повіку при нанесенні, але при цьому не повинен сильно мазати. Тому питання добірки олівця досить індивідуальний.

Візажисти рекомендують припудрити олівцеву лінію, а краще нанести зверху тіні, такого ж кольору що і підводка. Це дозволить вам зафіксувати олівець.

Якщо ж у вас залишилися маленькі прогалини між олівцевої лінією і віями — розтушуйте олівець. Для цього необхідно провести маленькі вертикальні лінії, як би втираючи олівець між волоском.

Щоб правильно нафарбувати очі підведенням — не забувайте враховувати розмір ваших очей.

Якщо у вас маленькі очі — ні в якому разі не обводите їх повністю, це візуально їх тільки зменшить. Стрілка повинна починатися від середини століття і трішечки виходити за його край, це як би розкриє ваші очі і зорово їх збільшить.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: