Як правильно цілуватися з мовою з хлопцем?

загрузка...

«Він кльовий, він просто супер!» — Думаєш ти про свого нового хлопця. Тобі моторошно хочеться з ним поцілуватися. І не просто так — черговий поцілунок у щічку, а глибоко з мовою, так, щоб ноги підкосилися і в животі приємно защеміло!

Коли відбудеться твій перший глибокий поцілунок з хлопцем (якщо він уже не відбувся), вирішувати тобі і йому. Якщо хлопець вимагає таких поцілунків, а ти поки не хочеш, то раджу задуматися про те, як він до тебе ставиться. Якщо хлопець любить чи відчуває сильну симпатію, то він ніколи не буде наполягати на тому, чого ти не хочеш. Якщо ж таке відбувається, то швидше за все, ти для нього-всього лише розвага, і зустрічатися ви довго не будете. Якщо тебе влаштовує така ситуація, то ти можеш цілуватися з ним скільки тобі угодно.Но якщо ти хочеш серйозних стосунків, то з таким хлопцем їх будувати не раджу. Він для цього не підходить.

Якщо все добре, і хлопець щиро цікавиться тим, що тобі важливо і готовий йти на поступки, то це — серйозні стосунки. Якщо ти не хочеш їм нашкодити, то повинна знати все, що стосується поцілунків з мовою.

Як правильно цілуватися з хлопцем з мовою?

Спочатку виріши, до якого типу хлопців відноситься твій. Якщо він упевнений в собі, цікавий, ініціативний і ласкавий з тобою, і пройшло зовсім небагато часу з моменту, як ви зустрічаєтеся, то не поспішай цілувати його перша. Він зробить це сам. Якщо минуло достатньо часу, а він не натякає на поцілунок, то можеш сама його поцілувати. Можливо, що він просто боїться зіпсувати твоє враження про себе, тому не цілує тебе так.

Якщо твій хлопець боязкий, скритний і сором’язливий, він, швидше за все, боїться поцілувати тебе першим і чекає, що це зробиш ти. Тому не бійся цілувати хлопця! Вони люблять цікавих та ініціативних дівчат. Тим більше, йому буде приємно, якщо ти спробуєш зробити це перша.

Ось декілька простих порад про те, як правильно цілуватися з хлопцем з мовою:

 • Будь для нього бажаною. Хлопці люблять красивих дівчат, але якщо ти вважаєш, що недостатньо красива, у тебе є маса можливостей виправити це за допомогою косметики та одягу.
 • Переконайся в тому, що ти до цього готова і що він хоче поцілунку.
 • Нехай від тебе приємно пахне. Хлопцям подобаються дівчата, від яких виходить легкий і приємний запах.
 • Свіже дихання — основа гарного поцілунку.
 • При вашому першому поцілунку ніщо не повинно завадити. Усамітніться подалі від сторонніх очей.
 • Подивися на хлопця, посміхнися йому, скажи що-небудь хороше, що стосується його або вас обох, зроби комплімент. Хлопці дуже люблять, коли їх хвалять. Не скупися на ласкаві слова.
 • Обійми його ніжно за шию або плечі.
 • Закрий очі і пригорнися своїми губами до його губ. Дотик має бути ненав’язливим. Якщо хлопець засоромився або не зрозумів, чого ти від нього хочеш, злегка висунь кінчик своєї мови і спробуй проникнути до нього в рот. Якщо хлопець не допомагає тобі і не робить дій у відповідь, очевидно, що він не готовий або не хоче поцілунку. Якщо ж він починає тебе цілувати — ура, ти вже майже домоглася свого!
 • Твій поцілунок повинен бути ніжним і жіночним. Якщо він не є прелюдією до сексу, то краще не цілуватися напористо і глибоко. Постарайся за допомогою поцілунку висловити свої почуття до хлопця. Нехай він буде жіночним, неквапливим і чуттєвим.
 • Песть мова хлопця і його губи. Послідовно і ніжно гладь мову партнера. Не треба хаотично рухатися від одного краю мови до іншої, це буде виглядати грубо.
 • Ти можеш пестити кінчик язика, його спинку і краю. Роби це так, як ти хочеш. Під час поцілунку ви обоє зрозумієте, як хочете рухатися.
 • Поцілунок не повинен бути занадто затяжним і занадто коротким. Якщо хлопець усуває тебе чи стуляє губи, не наполягай. Якщо сама хочеш закінчити, то поступово уповільнює швидкість своїх рухів, а потім м’яко усунути від хлопця.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: