Як правильно бити кулаком?

загрузка...

v Відео — «Як правильно бити кулаком»

Самооборона важлива річ, вона може врятувати вам життя, у разі правильного застосування. Як правильно бити кулаком, щоб і противнику було боляче й самі ви не отримали травм:

 • Правильно скласти кулак. Справа в тому, що при неправильно складеному кулаці у вас є ризик зламати палець і сильно пошкодити руку. Як правильно скласти кулак: необхідно, щоб великий палець був нагорі, а не всередині кулака. Для цього зігніть чотири пальці, а потім зверху розташуйте великий палець. Якщо він буде всередині кулака, то в такому положенні на нього доведеться сила удару і ви ризикуєте його вивихнути або зламати.
 • Як правильно бити кулаком — бийте НЕ кісточками, а плоскою поверхнею, стисніть кулак якомога щільніше, щоб пальці утворювали площину, і бийте першими фалангами. Краще якщо ви сильно стиснете кулак безпосередньо в момент удару.
 • Вкладайте в удар всю свою вагу. Це повинна бути не сила однієї вашої руки, а вся вага вашого тіла. Удар наноситься задіюючи одночасно і руку і плече і стегно, практично всім тілом.
 • Не розгинайте лікоть до кінця, на це витрачається енергія, а ваша рука знаходиться в уразливому становищі, в результаті удар вийде значно слабкіше ніж міг би. Можна просто зафіксувати руку в певному положенні — кут ліктя 90 градусів і рука знаходиться паралельно підлозі, а рухатися вже тілом.
 • Розглянемо боксерську техніку нанесення удару правою рукою з правої сторони: права нога щільно стоїть на підлозі, спираючись на неї поверніть корпус починаючи від талії, при цьому відбувається підкручування, яке переносить енергію від ніг і корпуса до плечей і руці. Поперек є певним переходом, яка надає підкручування, переводить енергію з одного джерела в інший, а потім формує єдиний рух всього тіла.
 • Пам’ятай, що кулак в ударі зовсім не найголовніше, він кінцеве засіб, а основна робота виконується тілом.
 • Тренуйся — спочатку краще тренуватися без всяких підручних засобів, можна дивитися на рух тіла і положення руки і кулака перед дзеркалом, переконавшись, що техніка виконання удару непогано відточена, можеш переходити до боксерської груші. Якщо дуже хочеться, то можна потренуватися і з напарником, але мало хто погодиться терпіти удари. Тренування дуже важлива, адже опинившись у небезпечній ситуації без тренувань забути, як правильно бити кулаком, і в підсумку тільки погіршити своє становище. Під час тренування твоє тіло запам’ятовує, що йому потрібно робити і потім, в стресовій ситуації воно згадає саме, без строгого контролю з твого боку.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Спорт. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: