Як побудувати діаграму в Excel?

загрузка...

Розробники компанії Microsoft вже давно пропонують функціональні пакети для користувачів Windows. Такі інструменти як Word, Excel, Powerpoint і так далі стали абсолютно незамінними в офісах і будинках по всьому світу. Сьогодні, ми поговоримо про Excel і про те, як з ним працювати ефективно. Отже:

Як побудувати діаграму в Excel?

У даній програмі передбачено створення різного роду діаграм. Excel готовий запропонувати велику кількість графіків в залежності від того, яку мету і які завдання переслідує користувач.

Перша дія, яка забезпечить появу хорошою діаграми — це складання правильної таблиці даних. Без адекватної таблиці неможливо створити грамотну діаграму. Приділіть особливу увагу складанню таблиці. Після того, як всі дані в таблиці стоять на своїх місцях, можна починати будувати діаграму. Виділіть всю область таблиці та натисніть на кнопку «Майстер діаграм», що знаходиться на верхній панелі програми. Далі з’явиться вікно, де потрібно буде вибрати тип діаграми. Вибирайте той, який максимально відобразить ваші дані. Натискайте на кнопку «Далі».

Наступне вікно потрібно залишити без змін і натиснути кнопку «Далі». Наступне вікно пропонує нам придумати назви осей X і Y. За допомогою нього ми побудуємо правильну діаграму в Excel. Для цього виберіть вкладку «Заголовки». Також можна назвати саму діаграму. У вкладці «Легенда» можна продумати розташування і зміст легенди, що додається до діаграми. Наступне віконце пропонує нам вибрати місце, де буде показана діаграма. Виберіть між готельним листом або наявним.

Ну от і все. Натискаємо кнопку «Готово» і спостерігаємо нашу діаграму в документі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: