Як пити вермут?

загрузка...

Вермут — це кріплене вино, ароматизоване різними пряними рослинами.

У Росії випускають два види вермуту: міцний і десертний. Міцний вермут містить 18% оборотів спирту, а десертний 16%.

Спочатку вермути виготовлялися виключно з білих вин, а тепер у виготовленні вермутів використовують вина ще з рожевого і червоного винограду.

Вермути також як і вино, бувають сухими і солодкими. До солодких вермутам відносяться білі і червоні. Причому білий вермут має більш ніжний і солодкий смак. Сухі вермути бувають тільки білі, вони трохи світліше, ніж солодкі і мають явно виражену гіркоту в смаку.

Існують вермути наступних видів: Vermouth Secco (dry) — сухий, білий вермут; Vermouth Bianco — солодкий, білий вермут; Vermouth Rosso (sweet) — солодкий, червоний вермут; Vermouth Rose — рожевий вермут, Vermouth Bitter — гіркий вермут, відноситься до бітера.

Отже, як же правильно пити вермут?

Як пити вермут?

Пити вермут прийнято після або до прийому їжі, так як він добре пробуджує апетит. Саме завдяки цій особливості, він набув широкого поширення в коктейлях.

Багато хто віддає перевагу пити вермут в чистому вигляді, деякі змішують з соком або з горілкою.

Зазвичай вермут п’ють з «трикутної» чарки для коктейлів, або зі склянок для віскі.

Для закуски добре підійдуть горішки або фрукти.

Найбілш популярними виробниками вермутів, є: Martini, Salvatore, Gran Tarino, Cinzano, Campari, Carpano, Lillet, Bussot.

Як пити Чінзано Бьянко?

Бьянко — найпопулярніший вид вермуту цієї марки, має досить ніжний смак. Зазвичай його п’ють з тоніком, лимонадом або содової.

Як і з чим пити червоний вермут?

Червоний вермут будь-якого виду зазвичай називається Rosso. Класичний вид вермуту з досить солодким смаком. П’ють його зазвичай з джином або тоніком. Практично завжди додають лід.

Як пити вермут Delasy?

Delasy — це марка вермуту. Існують види: Bianco, Rosso, Extra dry.

П’ють Delasy точно також як і будь-який інший времут, або в чистому вигляді, либой в коктейлях. Ніяких особливостей у його вживанні немає.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: