Як пити бакарді ром?

загрузка...

Батьківщиною рома Bacardi вважаються острова Карибського моря — Куба, Мартініка, Пуерто-Ріко, Ямайка. В залежності від того, на якому острові проводиться ром, він різниться за смаком і запахом. Слово ром (від англійського слова «rumbullion») означає хвилювання або шум.

Ром може бути темним і світлим, це залежить від часу витримки, тільки в період витримки він набуває кольору, ром відразу після процесу дистиляції — безбарвний.

Ром прийнято змішувати з різними соками, найкраще він поєднується з соком лимона. А також вживають цей напій з кокосовим молоком і блакитними лікерами. Ром з великою витримкою п’ють в чистому вигляді.

Сьогодні самим продаваним алкогольним напоєм в світі вважається ром Bacardi. Його почали виробляти на Кубі в 1862 році. В даний час ром Bacardi виробляють в багатьох країнах світу, але він залишається унікальною маркою, яка відрізняється особливою культурою. Будь знавець скаже, що Bacardi — це пристрасть, свобода, насолода, веселощі, зустрічі з улюбленими і друзями.

Існують декілька видів рому Bacardi: Bakardi і Reserva Superior (витримка 8 років)

Це самий м’який темний ром в світі класу «premium» міцністю 40%, його витримують протягом восьми років у дубових бочках. Як пити Бакарді ром такого класу підкаже будь знавець. Смак такого рому обов’язково потрібно смакувати, щоб відчути багатющий смак і аромат. Тому знавці п’ють його маленькими ковтками. І, звичайно ж, під гарну сигару.

Bacardi White (Бакарді білий)

Цей ром білого кольору міцністю 40% витримується в бочках з білого дуба з Америки. Він має м’який смак і найтонший аромат. Правильно пити Бакарді білий, змішуючи його в коктейлях. Наприклад, знаменитий коктейль «Корсар»: в келиху для змішування коктейлів змішати 10 мл рому «Bacardi white», 50 мл білого сухого вина, 50 мл соку апельсина, додати 30 г дрібно порізаного ананаса, краще свіжого. Перелити все в келих для коктейля і прикрасити часточкою лимона.

Bacardi Gold (Бакарді Золотий)

Незабутній ром золотистого кольору. Він витриманий і м’який, як ніби спеціально створений для тих, хто любить галасливі компанії та веселощі. Пити ром Бакарді золотий краще, змішуючи з колою або соком. Такі коктейлі створять Карибське настрій.

Bacardi Limon (Бакарді Лимон)

Цей ром має неповторний, шикарним смаком. Напій для ділових людей, що йдуть в ногу з часом, які цінують якість і смак. Правильно пити ром Бакарді Лимон з льодом або в коктейлях з мартіні.

Bacardi Reserva (Бакарді Резерву)

Такий ром яскравого янтарного кольору має багатий смак спецій та фруктів. Bacardi Reserva — це темний ром міцністю 40% c п’ятирічної витримкою. Пити Бакарді Резерву краще в чистому вигляді з льодом, але часто його додають і в коктейлі. Його насичений смак здатний змінити будь коктейль.

Bacardi Black (Бакарді чорний)

Темний ром класу «premium» з м’яким багатим смаком. Ідеально підійде для пізнього вечора і ночі, для активних молодих людей. Пити Bacardi Black переважно з колою або фруктовим соком, але використовують його і для приготування коктейлів.

Bacardi 151 (Бакарді 151)

Це ром для сильних впевнених у собі чоловіків фортецею 75,5%. У ньому все краще і сьогодення. Ром Bacardi 151 краще пити з колою або соками різних фруктів.

Bacardi 1873 Solera (Бакарді 1873 Cолера)

Самий витончений з усіх, найкращий. Володіє м’яким смаком і міцністю 40%. П’ють його маленькими ковтками в чистому вигляді, додаючи лід.

Bacardi Anejo (Бакарді аньехо)

Яскраво-золотистий напій міцністю 40% з шестирічною витримкою. Ром класу «premium» з багатим смаком класичного рома. Його люблять у веселій компанії людей, які цінують життя і беруть від неї все найкраще. П’ю маленькими ковтаючи з льодом.

Безліч різних видів знаменитого Bacardi дозволяє вибрати підходящий за характером і настроєм.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: