Як підключити мікрофон до комп’ютера?

загрузка...

Мікрофон в комп’ютері може нам придатися по цілому ряду причин. Він може стати в нагоді і при спілкуванні за допомогою скайпу або ICQ, а також при записі вашого голосу для використання голосових команд. Самий основний спосіб використання — це, звичайно, для відео та аудіо спілкування. Давайте розберемося з тим, як можна підключити мікрофон до комп’ютера. Отже:

Як підключити мікрофон до комп’ютера?

Перед вами лежить мікрофон з проводом і стоїть працюючий комп’ютер. Все дуже просто при підключенні одного до іншого. На різних моделях комп’ютерах обов’язково присутні кілька входів в звукову карту. Як правило, всі ці входи розташовуються на задній панелі вашого комп’ютера. Деякі моделі мають входи спереду. Як виглядають ці входи? Зазвичай, — це гнізда, які розфарбовані в різні кольори. Зелений колір — туди ви підключаєте колонки комп’ютера. Якщо у вас є звук, то з упевненістю можна сказати, що колонки вже підключені. Зліва або справа (розташування різниться у відмінних моделях комп’ютерів) від гнізда колонок ви знайдете синє гніздо. Синє гніздо призначене для пристроїв лінійного введення, наприклад, для CD-програвача. Ну а з іншого боку ви знайдете гніздо червоного кольору — гніздо мікрофонного входу. Саме туди і потрібно підключити мікрофонний кабель.

Варто відзначити, що, звичайно, всі входи супроводжено емблемами, на яких зображено пристрій введення для цього гнізда. Десь зображені навушники, десь колонки, ну а нам знадобиться гніздо з емблемою мікрофона.

Як правило, після підключення мікрофона до комп’ютера, система відразу ж визначає прилад, який до нього підключили. Після підключення, комп’ютером здійснюється автоматична настройка мікрофону. Якщо після підключення немає звуку, то варто перевірити:

 • Переведено чи мікрофон в робочий режим (кнопка на корпусі мікрофону).
 • Чи батарейка в мікрофоні.
 • Чи входить мікрофонний вхід в комп’ютері. Для перегляду інформації цього змісту потрібно перейти до звукових пристроїв і розібратися з функціями, які там пропонуються.
 • Ось, мабуть, і все, що потрібно знати при підключенні мікрофона до комп’ютера.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: