Як підключити iPhone до комп’ютера?

загрузка...

Сьогодні все більшого поширення набувають пристрої фірми Apple, і самими популярними, зрозуміло, залишаються iPhone — стильні, модні, і разом з тим надзвичайно зручні і функціональні пристрої. У процесі використання на певному етапі виникає потреба введення-виведення мультимедіа інформації, будь то збереження фотографій або завантаження нової музики — а в цій справі без комп’ютера не обійтися. Тому цілком закономірно у користувача виникає питання — як підключити iPhone до комп’ютера?

Насправді, це цілком звичайна процедура, впоратися з якою під силу будь-якому користувачеві. Найпростіший спосіб того, як підключити iPhone до комп’ютера — скористатися стандартним USB-кабелем, що входить в комплектацію телефону. При цьому комп’ютер повинен відповідати ряду вимог, головним з яких є наявність роз’єму USB 2.0 (при підключенні до роз’єму USB 1.0 ви побачите напис «Ця система може працювати швидше», і, по суті, не зможете працювати з підключеним телефоном). Кабель підключається до гнізда і до самого iPhone, після чого з’являється можливість здійснювати подальші дії.

Підключивши iPhone до комп’ютера належним чином, в папці «Мій комп’ютер» ви виявите новий пристрій — цифрову камеру, у вигляді якої і відображається iPhone. Тепер у вас є можливість перенести фото-та відеоматеріали з телефону на комп’ютер, тоді як для здійснення інших дій вам знадобиться додаткове програмне забезпечення — перш за все, програма iTunes, за допомогою якої здійснюється синхронізація iPhone з комп’ютером. Ця програма надає можливість встановлювати програми та ігри, завантажувати музику, фото, відео, книги, синхронізувати контакти і т.п.

Розібравшись з тим, як підключити iPhone до комп’ютера, в деяких випадках ми можемо зіткнутися з низкою інших проблем. Наприклад, підключення не вдається, якщо Ваша SIM-карта не відповідає певним вимогам (про що буде сказано в повідомленні про помилку) — для вирішення цієї проблеми рекомендується витягнути карту, або перевести телефон в режим «Авіа». Іноді при підключенні видаються помилки SyncServer або MobileDeviceHelper з повідомленням «Додаток буде закрито», що найчастіше пов’язано з розбіжністю в часі або часовому поясі між комп’ютером і iPhone (при переході на літній / зимовий час) — для усунення помилки необхідно перевірити настройки часу комп’ютера і телефону, і привести їх у відповідність.

Крім того, іноді надходять скарги на нестабільне підключення iPhone до комп’ютера, і тут основними причинами є неправильні налаштування або неполадки роз’єми USB, а також пошкодження або несправність USB-кабелю (в обох випадках перевірка проводиться шляхом підключення до іншого роз’єму або за допомогою іншого кабелю).

Підключення та синхронізація iPhone з комп’ютером, проведені відповідно до рекомендацій, дозволять вам належним чином використовувати всі функціональні можливості даного пристрою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: