Як малювати графіті в контакті?

загрузка...

v Відео — «Як малювати графіті в контакті»

Навчитися малювати графіті в контакті можна різними способами. Ми пропонуємо Вам альтернативу: скористатися спеціальною програмою для графіті в контакті або слідувати порадам з нашої статті і малювати графіті самому.

Як малювати графіті в контакті — програма

Найбільш зручною програмою для малювання графіті в контакті, на наш погляд, є vkpaint, скачати програму можна тут: VKPaint.exe (5.1 Мб). З її допомогою можливі:

 • відправка готової графіті-картинки на свою стіну або стіну одного;
 • перемальовування картинки або фотографії з оригіналу, підклавши оригінал під вікно для малювання.
 • Надіслати готову картинку легко! Просто натискаєте на кнопки «відкрити файл» і «завантажити на стіну». Далі вибираєте у вікні потрібного користувача і відправляєте йому на стіну графіті.

  Другий спосіб малювання красивих графіті в контакті складніше, але зате Ви самі намалюєте картинку. Щоб усвідомити, як користуватися vkpaint, визначимося з його версією. На сьогоднішній день існує чимало версій даної програми. У версії 1.30 можна було натиснути на «повільний спосіб», вибрати потрібну картинку, і програма сама намалювала б це зображення, але дуже повільно. В останніх версіях обрана Вами картинка з’являється у вікні, а зверху неї Ви зможете намалювати рамку, зробити оригінальну напис або перемалювати це зображення по його контурах. Причому Ви зможете міняти колір кисті, її розмір і інтенсивність. Крім того, якщо людина побажає домалювати графіті пізніше, він може натиснути на паузу і робота збережеться.

  Як малювати графіті в контакті — уроки

  Дані поради стануть в нагоді Вам, якщо Ви віддаєте перевагу малювати графіті в контакті без допомоги спеціальних програм.

 • Щоб у графіті вконтакте намалювати пряму лінію, а з неї отримати дугу, затисніть ліву кнопку миші, потім натисніть праву, а потім відпустіть; після цього в якому завгодно місці на графіті знову натисніть праву кнопку миші. Таким чином, Ви намалювали пряму лінію. А якщо зробите кут менше 45 градусів, то отримаєте красиву дугу.
 • Тепер поговоримо про ідеально прямій лінії. Натискаємо Shift + Alt + NumLock, і у нас відкривається функція управління мишкою з додатковою клавіатури. Затискаємо одночасно ліву кнопку миші і стрілочку (вниз / вгору або в сторони) справа на своїй клавіатурі, де розташовані цифри.
 • Щоб малювати красиві графіті в контакті, Ви повинні навчитися промальовувати дрібні деталі за допомогою збільшення масштабу екрану. Для цього нам потрібна програма «екранна лупа», яка є у всіх в меню пуск — програми — стандартні — спеціальні можливості — екранна лупа.
 • Удачи в творчості!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: