Як легко кинути палити?

загрузка...

Шкідливі звички, як правило, шкідливі не тільки нашому здоров’ю, а й здоров’я оточуючих нас людей. Про це мало хто замислюється, однак, саме цей фактор зможе допомогти відмовитися від, наприклад, куріння. Наша сьогоднішня стаття буде присвячена опису способів, які допоможуть кинути палити. Як то кажуть: «Курити — здоров’ю шкодити!» Що можна зробити для того, щоб вже зав’язати з цією набридливою звичкою і ніколи її більше не розв’язувати? Отже:

Як легко кинути палити?

Недовго просторікуючи перейдемо безпосередньо до самих способів. А перед цим відзначимо, що існує два види способів відмови від куріння. Медикаментозні і без втручання препаратів в роботу організму. Почнемо з тих, які не передбачають прийом різних ліків і нікотин-замінників.

 • Різкий відмова від куріння. Що це означає? Людина вирішує відмовитися від паління відразу ж. Викуривши останню сигарету, він обіцяє собі більше не курити. Цей спосіб підійде для людей, по-справжньому вольових і стійких. У багатьох виникає питання: «Кинув палити, як очистити легені?» Як собі допомогти в даному випадку? Перш за все повідомте про це рішення значущим для вас людям. Це можуть бути ваші родичі, друзі і так далі. Людина слова повинен тримати свої обіцянки. Позбавтеся від усіх запасів сигарет будинку і на роботі. Викиньте всі попільнички та запальнички, що зберігаються в будинку. Основна проблема даного способу відмови від сигарет — це несподіване появи великої кількості вільного часу. По початку здається, що себе нічим зайняти. Потрібно вміти розподіляти свій час і намагатися використовувати його з толком.
 • Заняття спортом — це легкий спосіб як кинути курити. Ось, що рятує багатьох курців від їх згубної звички. Почніть бігати. Даний вид фізичного навантаження швидко покаже вам, наскільки сильно вплив сигарет на організм людини. Не варто давати надто велике навантаження відразу. Необхідно поступово збільшувати кількість кілометрів, які ви пробігли.
 • Заняття новим видом діяльності та знайомство з людьми, які не курять — ось ще один спосіб, який допоможе вам відмовитися від куріння. Подумайте про те, чим ви завжди хотіли спробувати зайнятися. Знайдіть час і можливість присвятити себе цій справі.
 • У критичних ситуаціях і в той момент, коли стрес організму досягає високого рівня, будь-якого курця, навіть зав’язав, тягне до сигарети. В даному випадку допоможуть будь-які «замінники ротової діяльності». Скажімо, льодяники або сухарики допоможуть вам уникнути викурювання черговий сигарети і повернення до цієї звички.
 • Як кинути курити легким способом? Відповідь на це питання стосується прийомів, які передбачають використання медикаментів. Дані способи кинути курити допоможуть тим, чий стаж куріння становить велику кількість років. Для того, щоб зрозуміти, які саме ліки необхідно використовувати, потрібно звернутися в наркологічний диспансер, де лікар порадить спосіб позбавлення від куріння саме для вас.

  Поговоримо тепер про поступових способах відмови від нікотинової залежності.

 • Відмовтеся від сильних затягувань під час куріння. Ви істотно зменшите то негативний вплив, який чинить сигарети на ваш організм.
 • Чи не викурюйте більше однієї третини сигарети. Справа в тому, що концентрація шкідливих речовин осідає ближче до фільтру. Відповідно краще не докурювати сигарету, ніж докурювати її повністю.
 • Перейдіть на сигарети з мінімальним вмістом нікотину та смоли.
 • Поступово знижуйте кількість викурених сигарет в день. Ось, як легко кинути палити безкоштовно. Задавайте собі план на кожен день. Ви можете викурити менше сигарет, але ні в якому разі не більше.
 • Куріть тільки в тому випадку, якщо дуже сильно хочете курити. Зазвичай, багато сигарети куряться від нудьги, для заповнення часу і за звичкою.
 • Ні в якому разі не паліть під час серйозних фізичних навантажень. Це сильно підриває ваше серце і весь організм в цілому. Намагайтеся не курити і після навантажень як можна більше.
 • Ви також зможете подивитися в інтернеті величезна кількість роликів, присвячених тому, як легко кинути палити по відео.

  Пам’ятайте, що ви повинні самі пройти через це нелегке випробування.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: